اجاره ویلا و سوئیت ساحلی در بندرانزلی

نمایش دادن همه 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلا نزدیک دریا بندر انزلی H116

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلایی
2خوابه
6نفر
2تخت

باغ ویلا ساحلی در منطقه آزاد انزلی H115

۷۷۰,۰۰۰ تومان
ویلایی
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا مبله در طالب آباد انزلی H114

۷۷۰,۰۰۰ تومان
ویلایی
2خوابه
8نفر
2تخت

ویلا نزدیک ساحل بندرانزلی H113

۷۷۰,۰۰۰ تومان
ویلایی
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ارزان در مرکز بندرانزلی H111

۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا مبله در گلشن بندرانزلی H109

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلایی
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ارزان غیردربست بندرانزلی H108

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلایی
2خوابه
6نفر
2تخت

سوئیت ارزان لب دریا در انزلی H105

۴۵۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
3نفر
1تخت

سوئیت نزدیک دریا در بندرانزلی H104

۵۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت ساحلی
0خوابه
2نفر
0تخت

سوئیت لب ساحل بندرانزلی H103

۵۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت ساحلی
0خوابه
2نفر
0تخت

اجاره ویلا ساحلی در انزلی

نخستین گزینه گردشگری در شهرهای شمالی، دریای بی کران خزر می باشد و اغلب گردشگرانی که به هر کدام از شهرهای شمالی سفر می کنند، در طول سفر خود چندین مرتبه به سمت ساحل و دریا می روند تا از آرامش آن بهره مند شوند. مگر می شود به یکی از شهرهای ساحلی شمال سفر کنیم و از رفتن به سمت دریای آن صرف نظر کنیم. از همین رو بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند اقامتگاهی را برای اقامت خود انتخاب کنند تا بتوانند در مدت زمان کوتاهی خود را به ساحل دریا برسانند.

نخستین گزینه ای که برای این دسته از گردشگران وجود دارد ویلاهای ساحلی می باشند که در فاصله اندکی از دریا واقع شده اند و در صورت اجاره ویلا ساحلی در انزلی می توانند در مدت زمان کوتاهی خود را به ساحل برسانند. حتی برخی از ویلاهای ساحلی رو به دریا بوده و دارای چشم اندازی به سمت دریا و ساحل هستند که از پرطرفدارترین نوع اقامتگاه ها به شمار می روند. البته توجه داشته باشید که برای اجاره ویلا رو به دریا انزلی بایستی هزینه نسبتا زیادی را پرداخت نمایید. در اغلب موارد، هزینه اجاره ویلا ساحلی در بندانزلی از شبی 500 هزار تومان به بالا شروع می شوند و نرخ این اجاره ها در ایام خاص و اواخر هفته نیز افزایش میابند.

اجاره سوئیت ساحلی در انزلی

همانطور که می دانیم از جمله بهترین مناطق برای اقامت در انزلی، بخش ساحلی آن می باشد. شاید نرخ اجاره ویلا ساحلی در انزلی برای برخی از گردشگران بالا باشد و امکان اجاره ویلا برای آن ها وجود نداشته باشد. شهر انزلی انواع اقامتگاه ها را برای گردشگران خود در نظر گرفته و علاوه بر ویلاهای ساحلی، سوئیت های ساحلی در این شهر وجود دارند که دارای قیمت های مناسب تری نسبت به ویلاها هستند. شما نیز اگر قصد اقامت در منطقه ساحلی را دارید، می توانید به سراغ اجاره سوئیت ساحلی در انزلی بروید.

در این صورت می توانید علاوه بر اقامت در منطقه ساحلی، در هزینه های اقامتی نیز صرفه جویی می کنید. همچنین با اجاره سوئیت در انزلی لب دریا می توانید از چشم انداز بی نظیر دریای خزر بهره مند شوید و در مدت زمان کوتاهی به ساحل و دریا برسید. سوئیت های این شهر بندری به صورت روزانه به گردشگران اجاره داده می شوند و شما در صورت تمایل برای اقامت در آن ها می بایست سلیقه و تعداد نفرات خود را در نظر بگیرید و سپس با مراجعه به وبسایت لوکس ویلا اقدام به اجاره سوئیت ساحلی در بندرانزلی نمایید.