اجاره کلبه چوبی شمشک

آشنایی بیشتر با لواسان

شمشک یکی از شهرهای رودبارقصران است. این شهر در شمال شرق تهران قراردارد و با گذشتن از شهرهای اوشان ، فشم و میگون به آن می‌رسیم. در میان ییلاق‌های توریستی رودبار قصران تنها شهری است که در هر یک از فصل‌های سال به روی انبوه دل خستگان شهر آغوش بازگشوده است. بهار دل‌انگیز سرمست، تابستان خرم و با نشاط، پائیز دلفریب و پر خاطره، و زمستانی سفید برای مشتاقان اسکی. شمشک فاصله اش با تهران حدود ۴۵ دقیقه و از لحاظ مسافت در حدود ۴۵ کیلومتر است. آب و هوای این شهر بسیار متفاوت با تهران می‌باشد. آنقدر نزدیک به تهران به نظر می‌رسد که گمان می‌کنی پشت کوههای شمال تهران است، اما باید مواظب بود تا اشتباه نکرد. زیرا با نگاه کردن به آنجا نمی‌توان هوایش را پیش بینی کرد. از لحاظ جغرافیایی منطقه ای است که در بین کوههای البرز قرار دارد و به همین دلیل ویژگی مناطق کوهستانی در مورد آن نیز صادق است. هوای سرد و خشک کوهستانی در تابستانها بسیار مطبوع و در زمستانها بسیار سرد وپوشیده از برف است. شمشک آلپ ایران است، شهری با کلبه‌های چوبی و پیست اسکی که در دامنه کوه‌های اطراف تهران ساخته شده است. تماشای کوه‌های پر‌برف، تفریح‌های‌ برفی و رستوران‌گردی در پیچ‌و‌خم جاده، علاقه‌مندان را از همه جای ایران راهی شمشک می‌کند. اگر طرفدار اسکی باشید پیست بین‌المللی اسکی شمشک و پیست اسکی دربندسر می‌تواند بهترین انتخاب برای داشتن روزی پر از هیجان باشد. اگر هم به دنبال استراحت و لذت بردن از حرارت آتش شومینه باشید، تماشای برف از پشت پنجره هتل و شله‌های شمشک مناسب شما است. تفاوتی ندارد چند ساعت در شمشک، سپید‌ترین گوشه ایران، برف‌بازی و اسکی کنید یا چند روز در آنجا اقامت کنید، وقت رفتن دلتان برای شمشک تنگ خواهد شد. شمشک فقط در لباس سپید دیدنی نیست؛ در پاییز شبیه به تابلوی هنری زنده هزار رنگ است، در بهار سرسبز و ‌در تابستان هوایی مطبوع و دلچسب دارد. در واقع می‌توان شهر شمشک را یکی از مناطق توریستی اطراف تهران دانست.

اماکن مذهبی شمشک

امامزاده ابراهیم

امامزاده محمود

امامزاده محمد

جاذبه‌های توریستی شهر شمشک

پیست اسکی بین‌المللی شمشک بزرگترین جاذبه و دلیل معروفیت شمشک به خاطر این پیست می‌باشد که پذیرای تعداد بسیار زیادی علاقمند به ورزش اسکی است که در زمستان با چوبها و لباسهای رنگارنگ بر روی برف سفید در حال سر خوردن می ‌باشند. پیست اسکی بین‌المللی دربندسر نیز ، دیگر پیست اسکی منطقه شمشک میباشد .

چشمه آفتاب ندیده در شمال شرقی صخره بزرگ بند است ؛ در قدیم ساختار این چشمه به گونه ایی بود که هیچ گاه در معرض آفتاب قرار نمی گرفت و همیشه این چشمه در سایه بود ، به همین دلیل به آن چشمه آفتاب ندیده گفته می شد.

کلون ‌بستک، قله‌ای است در منطقه البرز مرکزی و به ارتفاع ۴۱۵۶ مترکه در تهران واقع شده است و کوهنوردانی بسیاری را هرساله به سمت خود می کشاند تا به زیبایی های طبیعت را به کوهنوردان نشان دهد .

اجاره کلبه چوبی با قیمت مناسب در شمشک

نمایش 1–21 از 23 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

شله در دیزین فول امکانات L116

۷۷۰,۰۰۰ تومان ۵۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

اجاره کلبه چوبی در دیزین L115

۷۶۰,۰۰۰ تومان ۶۵۰,۰۰۰ تومان
شله
2خوابه
6نفر
2 تخت

اجاره سوئیت شمشک L111

۵۵۰,۰۰۰ تومان ۳۱۰,۰۰۰ تومان
ویلا
0خوابه
4نفر
0تخت

آپارتمان مبله در شمشک L171

۹۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
4نفر
1تخت

آپارتمان لوکس در شمشک L174

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
2خوابه
8نفر
2تخت