اجاره ویلا و سوئیت در شمال

نمایش دادن همه 18 نتیجه

نمایش 9 24 36

ویلا فول امکانات در ایزدشهر V127

۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

اجاره ویلا در فریدون کنار Z125

۹۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
5خوابه
14نفر
5تخت

ویلا رو به دریا در نوشهر K107

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا سه خوابه ساحلی در متل قو B152

۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی لوکس محمود آباد C166

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
4خوابه
10نفر
4تخت

آپارتمان روزانه با ویو جنگل K517

۷۸۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
3 خوابه
16 نفر
3 تخت

ویلا چوبی در فیلبندW142

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
8نفر
2تخت

آپارتمان مبله در تنکابن P117

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

اجاره ویلا استخر دار در تنکابن کد P110

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

ویلا ارزان قیمت قائم شهر B803

۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

اجاره ویلا در آمل B701

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا استخردار در ساری B508

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا با ویو به دریا در رویان Y106

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

ویلا سوادکوه با ویو عالی P810

۸۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
۲خوابه
۸نفر
۲تخت

اجاره ویلا در خزرشهر شمالی Q107

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
3خوابه
8نفر
3تخت

اجاره ویلا جنگلی در بابل Q151

۱۷۰,۰۰۰ تومان
ویلا
1خوابه
4نفر
1تخت

ویلا با استخر روباز در نمک آبرود N165

۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
5خوابه
14نفر
5تخت

ویلا جنگلی در نور J194

۵۰۰,۰۰۰ تومان
ویلا
2خوابه
6نفر
2تخت

اجاره ویلا شمال

شهرهای شمالی ایران همیشه یکی از بهترین مقاصد گردشگری بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی می باشند. شهرهای شمالی کشور دارای جاذبه های گردشگری و دیدنی بسیار زیادی می باشند و طبیعت بسیار زیبا و دلنشینی دارند. به دلیل بالا بودن تعداد و تنوع جاذبه های طبیعت شمال ایران، گردشگرانی که به هر کدام از شهرهای شمالی سفر کنند، قصد دارند یک تا چند روزی را در طبیعت آن شهرها سپری کنند. از همین رو انواع اقامتگاه های مختلف از سوئیت ها و آپارتمان های مبله و ویلاهای عادی و اقتصادی گرفته تا ویلاهای لوکس و استخردار در تمام شهرهای شمالی وجود دارند و گردشگران می توانند برای اقامت خود سلیقه، تعداد نفرات و بودجه خود را در نظر بگیرند و به سراغ گزینه اقامتی مناسب برای خود بروند.

از جمله پرطرفدارترین نوع اقامتگاه های شمال کشور، ویلاها می باشند و گردشگران زیادی برای اقامت خود به سراغ اجاره ویلا شمال می روند. ویلاهای شهرهای شمالی به لحاظ مساحت، امکانات، قیمت و غیره دارای تنوع بالایی هستند و می توانند هر سلیقه ای را پوشش دهند. گردشگران برای اجاره ویلا شمال می توانند به راحتی با در نظر گرفتن منطقه جنگلی و یا ساحلی ویلای مورد نظر خود را رزرو نمایند. بسیاری از گردشگرانی که به شهرهای شمالی سفر می کنند، قصد گشت و گذار در میان جاذبه های دیدنی و گردشگری دارند، لذا برای اقامت خود در ویلا به دنبال اجاره ویلا شمال ارزان هستند تا بتوانند هزینه های اقامتی خود را کاهش دهند و در عین حال از اقامت و سفر خود لذت ببرند.

اجاره سوئیت شمال

سوئیت ها از جمله اقامتگاه های اقتصادی در مقاصد گردشگری هستند و از امکانات رفاهی مناسبی برخوردارند. گردشگران زیادی هستند که در سفر خود به شهرهای شمالی قصد دارند اغلب زمان خود را در میان جاذبه های گردشگری و دیدنی سپری کنند. لذا به دنبال اقامتگاهی هستند تا بتوانند هزینه های اقامتگاهی خود را کاهش دهند و بخش عمده ای از هزینه های خود را صرف گردش و تفریح کنند. در این صورت این دسته از گردشگران به سراغ اجاره سوئیت شمال می روند و هزینه مناسبی را جهت اقامت خود پرداخت می کنند. سوئیت ها نیز همانند ویلاها در مناطق مختلفی از شهرهای شمالی قرار دارند. لذا برای اجاره سوئیت شمال نیز ابتدا بایستی منطقه اقامتی خود را از میان مناطق جنگلی و یا ساحلی انتخاب نمایید. اغلب گردشگران برای اقامت خود مناطق ساحلی را انتخاب می کنند و به سراغ اجاره سوئیت ساحلی در شمال می ورند. اگر شما هم به دنبال اجاره سوئیت ساحلی در شمال هستید، می توانید گزینه مورد نظر خود را از میان سوئیت های متنوعی که در وبسایت لوکس ویلا وجود دارند، به راحتی انتخاب و رزرو نمایید.

اجاره ویلا استخردار شمال

همانطور که گفته شد، از پرطرفدارترین انواع اقامتگاه های شمال ویلاها می باشند. ویلاها نیز انواع مختلفی داشته و از امکانات متعدد و متنوعی برخوردارند. برخی از گردشگرانی که به شهرهای شمالی سفر می کنند، ترجیح می دهند اقامتگاهی را برای اقامت خود انتخاب کنند که از امکانات مناسبی برخوردار باشند و در این صورت به سراغ ویلاهای استخردار می روند تا بتوانند به راحتی در هر زمانی که بخواهند آب تنی کنند و اقامتی لذت بخش را تجربه کنند. در میان انواع ویلاهای شمال، ویلاهای استخردار از طرفداران بیشتری برخوردارند و گردشگرانی که قصد اجاره ویلا شمال را داشته باشند، ویلاهای استخردار را برای اقامت خود انتخاب می کنند. شما نیز با اجاره ویلا استخردار شمال می توانید علاوه بر استخر، از بسیاری امکانات دیگر نظیر آلاچیق، باربیکیو، فوتبال دستی، بیلیارد و غیره بهره مند شوید. همچنین ویلاهای استخردار از دو نوع ویلا استخردار سرپوشیده و ویلا استخردار روباز تشکیل می شوند. لذا گردشگران بنابر سلیقه خود جهت اجاره ویلا استخردار شمال می توانند یکی از انواع ویلاهای استخردار را انتخاب می کنند.

اجاره ویلا ساحلی در شمال

اغلب شهرهای شمالی دارای دو منطقه ساحلی و جنگلی هستند و هر کدام از آن ها دارای زیبایی ها و جذابیت های خاص خود می باشند. دریای زیبای خزر بیشترین دلیلی است که گردشگران را به شهرهای شمالی جذب می کند و گردشگران ترجیح می دهند ساعات زیادی در کنار دریا بمانند و از آرامش بی حد و حصر دریا بهره ببرند. در هر دو منطقه جنگلی و ساحلی انواع اقامتگاه ها ساخته شده اند تا گردشگران بتوانند به راحتی گزینه اقامتی خود را در منطقه مورد نظر انتخاب کنند. ویلاهایی که در مناطق ساحلی شهرهای شمالی کشور وجود دارند این امکان را برای گردشگران فراهم آورده اند تا گردشگران با اجاره ویلا ساحلی در شمال بتوانند در مدت زمان کوتاهی به ساحل دریای خزر دسترسی پیدا کنند. حتی برخی از این ویلاها دارای چشم انداز زیبایی به سمت دریا هستند و شما در صورت اجاره ویلا لب دریا شمال می توانید در طول اقامت خود از منظره مقابل خود لذت ببرید. اگر شما نیز قصد اجاره ویلا ساحلی در شمال را دارید، می توانید وارد وبسایت لوکس ویلا شده و پس از انتخاب گزینه مورد نظر خود از میان ویلاهای متنوع، با پشتیبان ها تماس حاصل نمایید و مراحل لازم برای رزرو را انجام دهید.