اجاره ویلا ارزان ایزد شهر

آشنایی بیشتر با منطقه ایزدشهر

ایزدشهر از شهرهای استان مازندران در شمال ایران است که در ۸ کیلومتری غرب محمودآباد و ۷ کیلومتری شرق نور واقع شده‌است. این شهر، در بخش مرکزی شهرستان نور در کنار دریای خزر قرار دارد. این شهر در سال ۱۳۸۴ خورشیدی از ادغام روستاهای بازارسر، ساروج‌محله و امیرآباد کناره از توابع دهستان ناتل کنار، بخش مرکزی شهرستان نور تشکیل شد .

جاذبه های گردشگری

به دلیل نزدیک بودن فاصله ایزدشهر به شهرهای نور و محمودآباد جاذبه های گردشگری و طبیعت گردی یکسانی می توان برای این 3 منطقه معرفی کرد .از جمله مناطق بسیار زیبا و پر بازدید می توان به ؛ آبشارهای آب پری و سیسنگان ، دریاچه الیمالات ، پارک جنگلی کشپل ،آبشار حرام او و آبشارهای روح انگیز ونوش اشاره کرد .

مجموعه آبشار‌های روح انگیز ونوش

در جنوب روستای زیبای ونوش قرار دارد به عنوان یکی از پر طرفدارترین مقاصد صخره نوردان به شمار می‌آید. از میان آبشارهایی که در این منطقه یافت می‌شود ۳ آبشار از معروفیت بیشتری برای کوهنوردانی که خواهان تجربه فرود‌های فنی هستند برخوردار است. آبشارها به ترتیب ۱۵، ۴۰ و ۱۵ متر ارتفاع دارند.

نقاط دیدنی

از جمله نقاط و اماکن دیدنی تاریخی ، فرهنگی ، مذهبی و تفریحی ایزدشهر می توان از حمام‌های قدیمی میرزا آقا خانی
بنای امامزاده قاسم ،قبرستان شهر آقا، امزاده قاسم، آب بندانهای ایزده و امیرآباد، پارک چنگلی ایزدشهر، جاده ایزدشهر به چمستان و ساحل زیبای دریا اشاره کرد .

موقعیت و جمعیت نوشهر در یک نگاه

استان: مازندران
شهرستان : نور
جمعیت :7,439
زبان و گویش : مازندرانی
پیش شماره تلفن : 011
شناسه خودرو ملی : ایران 72
مساحت : 580 هکتار

نمایش 1–21 از 31 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36