اجاره آپارتمان متل قو

آشنایی بیشتر با منطقه متل قو

متل قو در ساحل خزر یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری ایران به شمار می آید. متل قو شهری با ترکیب مدرنیته و بافت سنتی است که همه ساله گردشگران را به سمت خود میکشد. مسافران و گردشگران هم برای خرید و گشت و گذار در پاساژ های لوکس با این منطقه سفر میکنند، هم برای لذت بردن از مناطق روستایی و طبیعت زیبای دریا و جنگل در اطراف این شهر. متل قو دارای پتانسیل های فراوانی از جمله ساحل زیبا، جنگل، ویلا های لوکس برای اقامت، مراکز خرید و تفریحات آبی مدرن میباشد. متل قو یا سلمانشهر در شهرستان عباس آباد واقع شده و جمعیتی بالغ بر ۱۰ هزار نفر دارد. این جمعیت در روزهای تعطیل با ۲۰۰ هزار نفر نیز میرسد. متل قو از شمال به دریا خزر . از جنوب به رشته کوه البرز متصل شده . در شرق به کلار آباد و در غرب با عباس آباد همسایه است. متل قو با مساحتی ۷۵۰ هکتاری یکی از زیبا ترین ساحل ها را در میان سواحل دریای خزر دارد. مجموعه لوکس ویلا دارای اطلاعات وسیعی از ویلاها، آپارتمان ها و سوئیت های متل قو افتخار این را دارد تا فراهم کننده اقامتگاه مسافران و گردشگران باشد. شما با هر بودجه ای می توانید اقامتگاه مورد نظرتان را در متل قو اجاره کنید و از تعطیلات خود در کنار دوستان و خانواده تان لذت ببرید.

ساحل زیبای خزر

یکی از دلایل معروفیت و محبوبیت متل قو بین مسافران و گردشگرانی که به این شهر سفر میکنند طبیعت بکر و بی بدیل آن است. دامنه ی سرسبز رشته کوه البرز که با جنگل های انبوه پوشیده شده فضای چشم نوازی را به وجود آورده است. آب و هوای شرجی و ساحلی باعث شده تا این جنگل ها از گرما و سرمای شدید در امان باشند و سرسبزی با تداومی را در کوهپایه شمالی البرز تا دریای خزر شاهد هستیم.

سوغات متل قو

در پایان سفر و گشت و گذار کال از دیدنی های بیشمار متل قو لذت بردن از آنها می توانید یادگاری خوشمزه ای از این شهر با خود ببرید. کلوچه های کشمشی و گردویی این شهر که از خوراکی های خوشمزه ی مازندران نیز هست بهترین انتخاب برای سوغات میباشد.

غار آبی دانیال سلمانشهر

اگر به سمت جنگل حرکت کنید با دیدن زیبایی های طبیعی بی شمار گذر زمان را فراموش خواهید کرد تا به غار آبی دانیال برسید. این غار یکی از غار های رودخانه ای کوه البرز به شمار می رود و از نظر بزرگی رتبه دوم در بین غارهای رودخانه ای دارد. غار دانیال با حوضچه های کم عمق و آب خنک در ورودی از شما استقبال میکند. با پیشروی به داخل غار جلوه های بیشتری از فرسایش های چند هزار ساله این غار را مشاهده میکنید. بازدید از این عار با طبیعت بی نظیر و جلوه های شگفت انگیز را حتما به مسافران و گردشگران پیشنهاد میکنیم.

موقعیت جغرافیایی شهر متل قو

  • شهرستان : عباس آباد
  • موقعیت : تنکابن(غرب) - چالوس(جنوب)
  • جمعیت : ۱۳,۸۴۴
  • زبان و گویش : مازندرانی
  • پیش شماره تلفن : ۰۱۱۵۴۶۱
  • شناسه خودرو ملی : ایران ۷۲
  • نام های دیگر : ساقی کلایه

پلاز ساحلی متل قو

مرکز تمرکز مسافران و نقطه عطف تفریحات گردشگران در متل قو پلاژ ساحلی این شهر است که با تفریحات متنوع آبی امکان ساعت ها لذت بردن از ساحل زیبای متل قو را بدون نیاز به خارج شدن از آن را برایتان فراهم میکند.از تفریحات این پلاژ میتوان به قایق سواری و جت اسکی و پاراسل اشاره کرد که با پرداخت هزینه قابل استفاده میباشد.

برج های الماس خاورمیانه

تصویری که همه ی مسافران با سفر به متل قو در ذهن خود دارند برج های دوقلو الماس خاورمیانه است. این دو برج در ۲۵ طبقه ساخته شده و با جدیدترین متد های مهندسی زیبایی خیره کننده ای به خصوص در شب دارد. امکانات این برج شامل مجتمع مسکونی قو، مجتمع تجاری قوی الماس خاورمیانه، مجتمع ورزشی الماس و هتل ۵ ستاره دولوکس بین المللی الماس میباشد. ساخت این برج ها جمله بسیار خیره کننده ای به این شهر داده است.

Showing all 1 result

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36