اجاره روزانه آپارتمان و خانه مبله در کیش

نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

آپارتمان مبله ارزان در کیش D105

۵۵۰,۰۰۰ تومان
آپارتمان
1خوابه
6نفر
1تخت

اجاره روزانه آپارتمان در کیش

جزیره کیش در تمام طول سال به خصوص در فصل های نیمه دوم سال گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند. در این جزیره زیبا و گردشگری، انواع مختلفی از اقامتگاه ها از لاکچری و گران قیمت تا اقتصادی و ارزان قیمت وجود دارند که برای تمام سلیقه ها مناسب می باشند. اگر برای اقامت خود در این جزیره به دنبال اقامتگاهی با قیمت مناسب هستید، می توانید به سراغ اجاره روزانه آپارتمان در کیش بروید. این آپارتمان ها در تمام نقاط جزیره وجود دارند و با توجه به منطقه ای که قرار گرفته اند، دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

همچنین اگر می خواهید در مناطق خوب کیش همچون شهرک صدف، دامون ساحلی و میرمهنا اقامت داشته باشید، اما نمی خواهید هزینه زیادی برای آن پرداخت نمایید، می توانید برای اجاره روزانه آپارتمان در کیش به سراغ این مناطق بروید. همچنین این آپارتمان ها به صورت مبله اجاره داده می شوند و شما در صورت اجاره آپارتمان مبله در کیش می توانید از امکانات مناسبی بهره مند شوید و اقامت خوبی در این جزیره زیبا داشته باشید.

 

اجاره روزانه آپارتمان در کیش

 

اجاره روزانه خانه در کیش

علاوه بر آپارتمان هایی که در سرتاسر جزیره وجود دارند، خانه هایی نیز در کیش وجود دارند و برای آن دسته از گردشگرانی پیشنهاد می شود که می خواهند با هزینه ای مناسب، در آرامش و در اقامتگاهی خوب اقامت داشته باشند. شما می توانید با اجاره روزانه خانه در کیش بسیاری از هزینه های اقامتی خود را کاهش دهید و حتی می توانید در منطقه خوبی از جزیره اقامت کنید. اگر برای اقامت خود به دنبال اجاره خانه مبله در کیش هستید، می توانید وارد وبسایت لوکس ویلا شوید و خانه مورد نظر خود را برای هر تعداد روز که بخواهید اجاره کنید. شما نیز می توانید با اجاره خانه مبله در کیش از امکانات مناسبی که در آن ها وجود دارند، بهره مند شوید و اقامت خوبی در این جزیره زیبا داشته باشید.