اجاره روزانه آپارتمان و خانه در بندر انزلی

نمایش دادن همه 11 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاره خانه روزانه در انزلی H118

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
2خوابه
6نفر
2تخت

سوئیت نزدیک دریا بندرانزلی H117

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
2خوابه
6نفر
2تخت

سوئیت حیاط دار در بندرانزلی H112

۵۵۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
6نفر
1تخت

سوئیت الیت در بندرانزلی H110

۴۵۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
0خوابه
8نفر
0تخت

اجاره آپارتمان مبله در بندرانزلی H107

۴۵۰,۰۰۰ تومان
هتل آپارتمان
1خوابه
8نفر
1تخت

هتل آپارتمان نزدیک دریا H106

۴۵۰,۰۰۰ تومان
هتل آپارتمان
1خوابه
8نفر
1تخت

سوئیت ارزان لب دریا در انزلی H105

۴۵۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
1خوابه
3نفر
1تخت

سوئیت نزدیک دریا در بندرانزلی H104

۵۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت ساحلی
0خوابه
2نفر
0تخت

سوئیت لب ساحل بندرانزلی H103

۵۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت ساحلی
0خوابه
2نفر
0تخت

سوئیت مبله ارزان در انزلی H102

۳۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیت
0خوابه
2نفر
0تخت

مجتمع اقامتی در بندرانزلی H101

۷۰۰,۰۰۰ تومان
مجتمع اقامتی
1خوابه
6نفر
1تخت

اجاره روزانه آپارتمان در انزلی

گردشگرانی که به انزلی سفر می کنند و برای اقامت خود به دنبال اقامتگاهی اقتصادی با تمام امکانات مناسب هستند، علاوه بر خانه های مبله ای که به آن ها اجاره داده می شوند، می توانند به سراغ آپارتمان های مبله نیز بروند. شما هم برای هر تعداد روزی که بخواهید در این شهر اقامت داشته باشید، می توانید به سراغ اجاره روزانه آپارتمان در انزلی بروید و برای هر تعداد روزی که در این شهر قصد اقامت دارید، اقامتگاه را برای خود رزرو نمایید.

نرخ اجاره آپارتمان مبله در انزلی نیز مانند دیگر اقامتگاه ها در روزاهای آخر هفته و ایام تعطیل با افزایش مواجه خواهد شد. لذا اگر می خواهید هزینه های اقامتی و حتی تفریحی خود را کاهش دهید، می توانید موعد سفر خود را به اواسط هفته موکول کنید و برای اقامت خود به سراغ اجاره روزانه آپارتمان در بندرانزلی بروید.

اجاره روزانه خانه در انزلی

بندرانزلی در اغلب مواقع سال و به خصوص فصل های نیمه اول سال که آب و هوایی دلنشین در طبیعت آن حاکم است، میزبان گردشگران زیادی از داخل و خارج کشور می باشد. همانطور که می دانیم بندرانزلی انواع اقامتگاه های مختلف را شامل می شود که توانسته تمام سلیقه ها را با هر بودجه ای مد نظر قرار دهد. انواع اقامتگاه هایی که در این شهر گردشگری وجود دارند دارای قیمت های اقتصادی تا گران و لاکچری بوده که تمام گردشگران با هر بودجه ای قادر به اجاره اقامتگاه در آن هستند.

در صورتی که بخواهید اقامتگاهی با قیمت و امکانات مناسب را برای اقامت خود رزرو نمایید، می توانید به سراغ خانه هایی بروید که به صورت روزانه به گردشگران اجاره داده می شوند. اگر شما هم برای اقامت خود به دنبال اقامتگاهی با قیمت مناسب هستید، می توانید به سراغ اجاره روزانه خانه در انزلی بروید. این خانه ها در اغلب مناطق انزلی وجود دارند که می توانید با توجه به بودجه خود برای اجاره روزانه خانه در بندرانزلی به سراغ منطقه مورد نظر خود بروند. در نهایت چنان چه برای اقامت خود به سراغ اجاره خانه مبله در انزلی رفتید، می توانید هزینه های اقامتی خود را کاهش دهید و هزینه بیشتری را صرف گردش و تفریح خود کنید.