نمک آبرود یکی از مناطق توریست پذیر در مازندران بوده که توانسته عده زیادی از مردم را به خود جذب نماید. احتمالا شما هم بعد از دیدن جاهای دیدنی نمک آبرود به دنبال یک مرکز خرید خوب برای تهیه سوغات یا اجناس مورد نظرتان خواهید بود. ما در این مقاله چند نمونه از بهترین مراکز خرید نمک آبرود را به شما معرفی می کنیم تا در هنگام سفر به این منطقه با مشکل رو به رو نشوید.

فروشگاه پوشاک سالیان نمک آبرود

این فروشگاه یک برند ایرانی است که به دلیل کیفیت بالایی که دارد در حال رقابت با نمونه های مشابه خارجی می باشد. آغاز به کار فروشگاه های زنجیره ای سالیان از سال 1381 بوده و فعالیت خود را با هدف طراحی و تولید انواع پوشاک، کیف، کفش و سایر محصولات مرتبط برای همه گروه های سنی، رو به جلو برده اند. این برند تمامی محصولات خود را از تولید کننده های داخلی تامین می کند ولی در صورتی که در ایران نتواند یک سری از محصولات را تامین نماید، کالاهای مورد نظر خود را به وسیله شرکت های خارجی تولید و به کشور وارد می کنند. شما می توانید در سفر خود با رفتن به مرکز خرید سالیان نمک آبرود هر خریدی برای هر کدام از اعضای خانواده خود که بخواهید انجام دهید.

فروشگاه پوشاک سالیان نمک آبرود کجاست و مسیر دسترسی

اگر قصد خرید از فروشگاه سالیان را دارید می توانید از بزرگراه سردار شهید یاسر زندی به سمت جاده ساحلی سیاهکلرود-مازندران به جاده چالوس-تنکابن بروید و سپس به این فروشگاه برسید. در مجموع از چالوس تا فروشگاه سالیان 10 کیلومتر چیزی در حدود 13 دقیقه فاصله دارید.

آدرس فروشگاه پوشاک سالیان نمک آبرود: مازندران، چالوس، نرسیده به نمک آبرود

شماره تماس فروشگاه سالیان نمک آبرود: 01152164056

فروشگاه سله بن نمک آبرود

این فروشگاه که یکی از بهترین مراکز خرید نمک آبرود می باشد، با تولید پوشاک ایرانی مرغوب در سال 1389 پا به عرصه تولید حرفه ای پوشاک ایرانی گذاشت. این گروه تولیدی برای تمامی اقشار جامعه ایرانی با قیمتی مناسب و کیفیتی خوب، به تولید پوشاک پرداخته. این گروه توانسته با تکیه بر فرهنگ و ارزش های خانواده ایرانی دست به تولید پوشاک و تن پوش هایی مطابق با استاندارد های جهانی بزند. گروه سله بن قصد دارد تا سال 1405 برای حضور در تمام مراکز خرید استان ها تلاش نماید. اگر قصد خرید سوغات برای دوستان یا خانواده خود را دارید می توانید از این مرکز خرید استفاده کنید.

فروشگاه سله بن نمک آبرود کجاست و مسیر دسترسی

برای رفتن به فروشگاه سله بن نمک آبرود کافیست از چالوس وارد جاده نوشهر به محمود آباد شوید و مسیر خود را ادامه دهید بعد از میدان پروانه نور هم چنان به سمت جلو حرکت کنید. کمی بعد از رستوران پایتخت به سله بن خواهید رسید.

آدرس فروشگاه سله بن نمک آبرود: مازندران، چالوس، نمک آبرود

شماره تماس فروشگاه سله بن نمک آبرود: 01154601744

فروشگاه سله بن نمک آبرود

فروشگاه خانه و کاشانه نمک آبرود

فروشگاه های زنجیره ای خانه و کاشانه در واقع یک فروشگاه دارای کلیه لوازم مورد نیاز برای خانواده است که عموما کالاهای چینی در آن یافت می شود و کیفیت های مختلفی دارد. به طور مثال برخی از کالاهای این فروشگاه های زنجیره ای تنها از نظر ظاهر دارای کیفیت هستند ولی در حقیقت یک بار مصرف می باشند. چیزی که درباره این فروشگاه قابل ذکر است قیمت پایین اجناس آن می باشد. برای خرید از این فروشگاه نباید انتظار کیفیت بالا داشته باشید. این فروشگاه در اکثر نقاط کشور شعبه دارد که نمک آبرود نیز یکی از آن هاست.

فروشگاه خانه و کاشانه نمک آبرود کجاست و مسیر دسترسی

اگر قصد خرید لوازم مورد نیاز خود از فروشگاه خانه و کاشانه از شعبه نمک آبرود را دارید، کافیست از راه جاده ساحلی یا جاده چالوس-تنکابن خود را به جاده سیاهکلرود-مازندران برسانید. بعد از کته کبابی بامبو در کنار مارینا مال می توانید به فروشگاه خانه و کاشانه برسید.

آدرس فروشگاه خانه و کاشانه نمک آبرود: مازندران، چالوس، نرسیده به نمک آبرود، بعد از پلیس راه

شماره تماس فروشگاه خانه و کاشانه نمک آبرود: 01152161785

فروشگاه خانه و کاشانه نمک آبرود

فروشگاه جین وست نمک آبرود

شاید نام فروشگاه برایتان آشنا باشد. این گروه در ابتدا فعالیت خودش را در آسیا و تنها با یک شعبه در دبی آغاز نمود و چندی بعد یک شعبه در ایران نیز بازگشایی کرد. بعد از معرفی این گروه به مردم و طراحی های شیک و کژوال محصولات این برند به عموم مردم، مورد استقبال قرار گرفت و بعد از چندی تعداد شعبه های آن به 17 شعبه رسمی در ایران رسید. بعد از گذشت مدتی هم اکنون این برند بالغ بر 30 شعبه در ایران دارد. تعداد شعبه های خرید حضوری جین وست هر روز در حال گسترش می باشد. کیفیت محصولات این برند خوب بوده و به همین دلیل قیمت محصولات نیز شاید کمی برایتان بالا باشد. ولی وجود محصولات متعدد در شعبه های شهرهای مختلف باعث شده تا طرفداران زیادی به آن جذب شوند. جین وست یکی از بهترین مراکز خرید نمک آبرود بوده که شما می توانید کالای مورد نظرتان را از آن تهیه نمایید.

فروشگاه جین وست نمک آبرود کجاست و مسیر دسترسی

اگر قصد خرید از محصولات جین وست را در سفر خود دارید، می توانید از راه بلوار شهید بهشتی رفته سپس از راست به جاده چالوس-تنکابن وارد شوید. در میدان کلارآباد از خروجی سوم به طرف جاده ساحلی بروید و بعد از عبور از غرفه پسماند خوشامیان در سمت راست به فروشگاه جین وست خواهید رسید.

آدرس فروشگاه جین وست نمک آبرود: مازندران، کلارآباد، بعد از نمک آبرود، نرسیده به میدان کلارآباد

شماره تماس فروشگاه جین وست نمک آبرود: 01154601796

فروشگاه جین وست نمک آبرود

فروشگاه کیف و کفش دنیلی نمک آبرود

اگر قصد خرید از این فروشگاه را دارید لازم است بدانید که محصولات دنیلی شامل انواع مختلفی از کالاها مثل کفش های زنانه و مردانه، کیف های مختلف از جنس چرم طبیعی و مصنوعی، انواع کیف پول و کمربند، محصولات محافظ پا مثل کفی های طبی و هم چنین انواع واکس و نگه دارنده چرم می باشد. این برند در سال 1981 در ایتالیا به وجود آمد. در ابتدا این برند تنها برای بازار کفش بود. در سال 2010 صاحبان ایرانی این برند، توانستند این برند را خریداری کرده و با تغییراتی در سیاست های کلی همانند اضافه کردن محصولات دیگر آن را ادامه دهند. دفتر مرکزی این برند در ایتالیا بوده و دو شعبه دیگر نیز در دبی و تهران دارد. در حال حاضر اکثر محصولات این برند در یک کارخانه فوق پیشرفته در منطقه آزاد ارس تولید می شود و با کیفیت بالایی که دارد توانسته اعتماد مردم را جلب بکند. شما می توانید بعد از بازدید مناطق دیدنی نمک آبرود برای تهیه محصول خود به این مرکز خرید بروید.

فروشگاه کیف و کفش دنیلی کجاست و مسیر دسترسی

اگر می خواهید به فروشگاه دنیلی بروید باید خود را به مارینا مال برسانید. برای این منظور می توانید وارد مازوپشته به سوی بزرگراه شهید زندی شوید و بعد به جاده ساحلی رفته سپس وارد سیاهکلرود-مازندران شده و مسیر را به سوی فریدون کنار ادامه دهید سپس به سوی مقصد خود یعنی فروشگاه دنیلی برسید. دنیلی یکی از مراکز خرید نمک آبرود بوده که مسافران زیادی برای خرید محصولات خود به آن مراجعه می کنند.

آدرس فروشگاه کیف و کفش دنیلی نمک آبرود: استان مازندران، چالوس، نمک آبرود، بین کلارآباد و چالوس، جنب فروشگاه ایران کتان

شماره تماس فروشگاه کیف و کفش دنیلی نمک آبرود: 01135274526

فروشگاه نوین چرم نمک آبرود

شرکت نوین چرم با تولید محصولات چرمی در حوزه های پوشاک، کیف، کفش و هدیه های ارزشمند در سال 1370 تاسیس گردید. هم اکنون این برند با تولید محصولات چرمی مرغوب مطابق با استانداردهای جهانی، با 15 شعبه فروشگاهی مطابق با ذائقه مشتریان در حال فعالیت می باشد. اگر از کسانی هستید که می خواهید یک هدیه برای فرد مورد نظرتان از نمک آبرود تهیه کنید، می توانید خرید محصولات چرمی فروشگاه نوین چرم را انتخاب کنید. هم چنین می توانید در صورت تمایل برای خرید کالای مورد نظرتان از این برند به فروشگاه نوین چرم که یکی از بهترین مراکز خرید نمک آبرود می باشد رفته و یکی از محصولات موجود را برگزینید.

فروشگاه نوین چرم نمک آبرود کجاست و مسیر دسترسی

بعد از مارینا مال که در مورد قبلی به آن اشاره کردیم، کافیست جاده مازنداران-سیاهکلرود را ادامه دهید و کمی بعد (در حدود 3 دقیقه) به فروشگاه نوین چرم در کنار رستوران گیلک برسید. تمام این مسیر در صورت نبود ترافیک یا مورد دیگر تنها 6 دقیقه زمان نیاز دارد.
آدرس فروشگاه نوین چرم نمک آبرود: مازندران، چالوس، نرسیده به نمک آبرود، هچیرود، روبه روی شهرداری، پلاک 1293

شماره تماس فروشگاه نوین چرم نمک آبرود: 01152161309

فروشگاه نوین چرم نمک آبرود

فروشگاه کفش پاما نمک آبرود

این مجموعه در سال 1337 تاسیس شد و از همان ابتدا با هدف تولید محصولات با کیفیت جهانی رو به جلو حرکت کرد. مجموعه پاما توانست در سال 1372 با صادرات به بیش از 20 کشور دنیا جوایز زیادی همانند “صادر کننده نمونه کشور به مدت شش سال” را کسب نماید. در سال 1395 نیز موفق به دریافت نشان امین الضرب شدند. این فروشگاه علاوه بر شعبه حضوری خود، توانست در سال 1396 سایت فروشگاهی خود را نیز راه اندازی نماید تا مردم در سراسر کشور بتوانند با کم ترین زمان به خرید بپردازند. شما هم چنین می توانید در سفر خود به نمک آبرود، بعد از گشت و گذار در شهر برای خرید محصول مورد نظر خود به این فروشگاه سری بزنید و آن را تهیه نمایید.

فروشگاه کفش پاما نمک آبرود کجاست و مسیر دسترسی

این فروشگاه تقریبا کنار فروشگاه سالیان قرار گرفته. شما می توانید از جاده ساحلی/ سیاهکلرود-مازندران در یک مسیر مستقیم بعد از طی کردن زمانی در حدود 8 دقیقه به طرف جاده چالوس-تنکابن دور زده و کمی بعد از تالار خوشه به فروشگاه پاما برسید.

آدرس فروشگاه کفش پاما نمک آبرود: مازندران، جاده چالوس، نرسیده به نمک آبرود، منطقه هچیرود

شماره تماس فروشگاه پاما نمک آبرود: 0115216006

اجاره ویلا و سوئیت جنگلی در نمک آبرود

اگر می خواهید با دل فرصت تمامی مناطق دیدنی نمک آبرود را ببینید و به مراکز خرید اطراف آن بروید و کالا های مورد نیازتان را تهیه نمایید، باید یک اقامتگاه مناسب برای خود انتخاب کنید تا بتوانید چند روزی را با آرامش سپری کنید. برای این منظور می توانید با اجاره ویلا جنگلی در نمک آبرود از سایت لوکس ویلا به انتخاب ویلای مورد نظر خود بپردازید. هم چنین می توانید برای رزرو کردن مکان اقامتی خود قبل از اینکه به مقصدتان برسید اقدام نمایید تا در هنگام رسیدن با مشکل مواجه نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.