شمشک منطقه ای در شمال شرق تهران است که بر فراز کوه ها قرار داشته و به لطف آب و هوای جذاب و دل انگیزی که دارد، منطقه ای دلنشین و محبوب برای روزهای آخر هفته و اوقات فراغت به شمار میرود. شمشک فاصله ای کمتر از 2 ساعت تا تهران دارد و یکی از مهم ترین دلایل سفر به شمشک، پیست اسکی معروفش، کوهنوردی و لذت بردن از هوای دلنشین منطقه می باشد. در شمشک رستوران های مختلفی وجود دارد که برخی از آن ها هم در داخل پیست اسکی قرار دارند. اگر میخواهید با بهترین رستوران های شمشک بیشتر آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

رستوران پاپاراتزی شمشک

اگر در میان بهترین رستوران های شمشمک به دنبال رستورانی با منویی نسبتاً کامل و متنوع هستید و از طرفی، میخواهید تمامای غذاها و نوشیدنی های سرو شده در رستوران از کیفیت بالا، حجم مناسب و قیمت خوبی برخوردار باشند، نگاهی به رستوران پاپاراتزی بیاندازید. رستوران پاپاراتزی از معدود رستوران های شمشک است که هم غذاهای ایرانی برای مشتریانش سرو می کند و هم تنوعی از غذاهای فست فودی با کیفیت بالا و قیمت مناسب و این موضوع باعث شده رستوران پاپاراتزی در میان بهترین رستوران های شمشمک قرار گیرد.

رستوران پاپاراتزی از محیطی با دکوراسیون شیک و دلنشین برخوردار است و جذابیت نمای رستوران هم در شب به لطف چراغانی های زیبایش دوچندان می شود. رستوران محیط صمیمی و نسبتاً کوچکی دارد و شاید در برخی از روزهای سال که افراد بسیاری به شمشک سفر می کنند، زمانی را منتظر بمانید تا میزی در رستوران خالی شود. غذاهای رستوان که شامل غذاهای برنجی و فست فود است، در ظروف رنگارنگ و شکیل سرو می شود و همچنین، از معدود رستوران های شمشک است که با خلاقیت بالا، غذاها را تزئین می کند. در منوی رستوران، پاستا، استیک، کباب دیگی، غذاهای برنجی و ایتالیایی درکنار نوشیدنی های سرد و گرم به چشم می خورد و یکی از بهترین رستوران های شمشک برای سرو این نوع از غذاها به شمار می رود.

آدرس رستوران پاپاراتزی شمشک

رستوران پاپاراتزی در جاده معروف 425 قرار دارد که همان جاده فشم به شمشک بوده و امتداد جاده هم به روستاهای دربندسر و غیره دسترسی دارد. در این جاده هنگامی که وارد شمشک می شوید در سمت راست جاده مجتمع مسکونی سیبرا را مشاهده خواهید کرد که یکی از معروف ترین مجتمع های مسکونی در شمشک به حساب می آید. رستوران پاپاراتزی در مجاورت این مجتمع قرار دارد و حتی در روزهای شلوغ هم جای پارک به راحتی در نزدیکی رستوران پیدا می شود.

شماره تماس رستوران پاپاراتزی شمشک: 26548672-021

ساعت کاری رستوران پاپاراتزی شمشک: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 1:45 دقیقه بامداد

رستوران پاپاراتزی شمشک

رستوران کوهستان شمشک

رستوران کوهستان یکی از قدیمی ترین رستوران های شمشک است که در دهه های اخیر مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته و امروزه با رستورانی لوکس و دیدنی روبرو هستیم که در محیطی دلنشین و با فضای سبز زیبا قرار دارد. رستوران کوهستان از همان روزهای اول افتتاحش تا به امروز، از بهترین رستوران های شمشک بوده چراکه غذاهای باکیفیت و قیمت مناسبی را برای مشتریان خود سرو می کند و همچنین در منوی رستوران هم تنوع بالای غذایی مشاهده می شود تا برای هر سلیقه ای مناسب باشد.

رستوران کوهستان شمشک در گذشته، ساختمانی قدیمی اما بازسازی شده بود و برای اینکه مشتریان بتوانند وارد رستوران شوند، می بایست از روی پل چوبی و خطرناک عبور کنند و این پل بخاطر اینکه پلی نسبتاً معلق بود، هرکسی جرات عبور از آن را نداشت هرچند هیجان خاطره انگیزی را ارائه میداد. امروزه اما، رستوران کوهستان بعد از بازسازی مجدد، دارای بخش های مختلفی شده است که شامل لابی با دکوراسیونی جذاب، محیط روباز در فضای سرسبز که شامل میز و صندلی به همراه چشم انداز زیبا از طبیعت اطراف و همچنین تخت های سنتی در طبقه آخر رستوران می باشد. در نظر داشته باشید رستوران ساختمانی چند طبقه نیست بلکه حیاط و باغ رستوران به طرز زیبایی ساخته و تزئین شده است.

در منوی رستوران کوهستان شمشک، انواع غذاهای ایرانی، انواع کباب ها و برخی از غذاهای فست فودی ارائه می شود که از مواد اولیه باکیفیت تهیه شده و توسط سرآشپزان مجربی هم سرو می شوند. غذاهای رستوران مهم ترین دلیل محبوبیتش در میان مردم شده و همچنین جالب است بدانید در رستوران، سرویس چای و قلیان هم سرو می شود اما برای راحتی مشتری، قلیان ها فقط در تخت های سنتی واقع در طبقه آخر به دور از میز و صندلی های دیگر سرو می شود.

آدرس رستوران کوهستان شمشک

رستوران کوهستان شمشک در نزدیکی روستای میگون قرار دارد و فاصله این رستوران از روستای فشم بیش از 10 کیلومتر بوده و اگر هم از طریق روستای شمشک میخواهید به رستوران دسترسی داشته باشید، ابتدا از روستای شمشک وارد جاده میگون شوید و پس از طی کردن مسیری 5 کیلومتری، رستوران را در سمت راست جاده مشاهده خواهید کرد. در اطراف تهران، فضای خاکی مناسبی برای جای پارک خودروها وجود دارد اما به دلیل محبوبیت بالای رستوران، در روزهای آخر هفته و روزهای شلوغ، شاید مجبور شوید خودروی خود را کمی دورتر از رستوران پارک کنید.

شماره تماس رستوران کوهستان شمشک: 26514126-021

ساعت کاری رستوران کوهستان شمشک: همه روزه از ساعت 7 صبح الی 12 شب

رستوران کوهستان شمشک

رستوران سیاوش دربندسر

اگر برای تجربه هیجان انگیز ورزشی اسکی میخواهید به شمشک و پیست اسکی معروف دربندسر مراجعه کنید، بعد از یک ورزشی خطرناک، جذاب و در عین حال هیجان انگیز، رستوران سیاوش می تواند یکی از نزدیک ترین و بهترین رستوران های شمشک برای میل کردن یک وعده غذایی خوشمزه باشد. رستوران سیاوش در پارکینگ پیست اسکی دربندسر قرار دارد و در این پارکینگ هم تعداد انگشت شماری کافه و رستوران وجود دارد که در روزهای آخر هفته و روزهای سرد سال، مملو از اسکی باز و کوهنورد می شود.

رستوران سیاوش محیطی با ظرفیت مناسب به همراه دکوراسیون شیک است و همچنین در باغ رستوران هم فضایی سرسبز و دیدنی وجود دارد. به لطف موقعیت رستوران، مشتریان در رستوران سیاوش از چشم انداز زیبای طبیعت و مناطق سرسبز و دیدنی اطراف هم برخوردار خواهند شد. در منوی رستوران، انواع غذاهای ایرانی به چشم میخورد که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و در میان رستوران های اطراف، رستوران سیاوش یکی از بهترین و باکیفیت ترین غذاها را ارائه می دهد و از طرفی، بخاطر قرارگیری در نزدیکی پیست اسکی دربندسر، همیشه افراد زیادی را در رستوران مشاهده می کنید. لازم به ذکر است رستوران سیاوش برای مشتریان خود قلیان هم سرو می کند که قیمت مناسبی دارد.

آدرس رستوران سیاوش دربندسر

رستوران سیاوش دربندسر همانطور که گفتیم، در داخل پیست اسکی دربندسر قرار دارد اما در این پارکینگ، چشمه ای با نام سیاوش قرار دارد که در انتهای خبابان گلپر واقع شده و بخاطر پرآب بودن و شدت آب زیاد، یکی از جاذبه های دیدنی منطقه به شمار میرود. همیشه کوهنوردارن و اسکی بازان اوقات خوش خود را در مجاورت چشمه سیاوش سپری می کند تا از صدای آب و طبیعت زیبا نهایت لذت را ببرند. آب چشمه از زیر سنگی بزرگ عبور می کند که تاسیسات پیست اسکی دربندرسر بر روی آن ساخته شده است و رستوران سیاوش در مقابل همین چشمه قرار دارد. در نظر داشته باشید نه تنها در مجاورت چشمه بلکه در خود رستوران هم چشم انداز زیبای از کوه ها، روستای دربندسر و طبیعت اطراف مشاهده می شود.

شماره تماس رستوران سیاوش دربندسر: 26524109-021

ساعت کاری رستوران سیاوش دربندسر: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 12 شب

رستوران سیاوش دربندسر

کافه رستوران کماچیلک

اگر در میان بهترین رستوران های شمشک به دنبال رستورانی با غذاهای خوشمزه و متنوع هستید و از طرفی، میخواهید هم قبل از ورزش و اسکی و هم بعد از آن، وعده های غذایی مقوی را میل کنید، کافه رستوران کماچیلک رستورانی است که هرکس وارد آن شده با رضایت تمام خارج شده چراکه رستوران غذاهای جالبی سرو می کند و از طرفی، این غذاها که با به خرج دادن خلاقیت تزئین شده اند هم از کیفیت بالا و قیمتی مناسب برخوردارند.

کافه رستوران کماچیلک محیطی مدرن و با دکوراسیونی شکیل دارد و از نظر مشتریان، یکی از زیباترین رستوران های شمشک و دربندسر به شمار می رود. همانطور که از نام رستوران مشخص است، در منوی رستوران انواع غذاهای ایرانی، دریایی، ایتالیایی و بین المللی وجود دارد و همچنین رستوران دارای منویی برای انواع نوشیدنی های سرد و گرم به همراه دسرهای لذیذ هم می باشد که از قیمت های بسیار خوبی هم برخوردار هستند. لازم به ذکر است رستوران کماچیلک به دلیل موقعیتی که دارد و همچنین سرو غذاهای متنوع، جزء شلوغ ترین رستوران های شمشک بوده و پیشنهاد می کنیم اگر در روزهای آخر هفته و ایام تعطیلات میخواهید به رستوران مراجعه کنید، سعی کنید در ساعات شلوغی نروید چراکه پیدا کردن جای پارک مناسب آسان نبوده و همچنین شاید زمانی را منتظر بمانید تا میزی در رستوران خالی شود.

آدرس رستوران کماچیلک شمشک

رستوران کماچیلک در منطقه شمشک بالا واقع در روستای دربندسر قرار دارد و برای دسترسی به رستوران، می بایست ابتدا در منطقه شمشک بالا وارد خیابان دربندسر شوید تا رستوران را پیش از کوچه مسجد حضرت ابوالفضل مشاهده کنید.

ساعت کاری کافه رستوران کماچیلک شمشک: همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب

کافه رستوران کماچیلک

کافه رستوران چراغان شمشک

کمتر رستورانی پیدا می شود که به صورت 24 ساعته آماده پذیرایی به مشتریانش باشد. اگر در هر ساعتی از شبانه روز هوس رستوران گردی و وعده غذایی لذیذ کرده باشید، کافه رستوران چراغان تنها گزینه در شمشک خواهد بود. کافه رستوران چراغان در طول روز و بخصوص روزهای آخر هفته و ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که افراد بسیاری راهی شمشک می شوند، به رستورانی شلوغ تبدیل می شود چراکه این رستوران از همان روزهای اول افتتاحش تا به امروز، بخاطر سرو غذاهای خوش قیمت و کیفیت مناسب به خوبی در میان مردم محبوب واقع شده است.

محیط کافه رستوران چراغان شمشک منحصر به فرد است و از دیوارهای سنگی، لوسترهای بزرگ و میز و صندلی های شیکی برخوردار می باشد. این کافه رستوران منویی با انواع غذاهای ایرانی و برخی از فست فودها را دارد و در کنار آن ها، انواع نوشیدنی های گرم و سرد هم در منو مشاهده می شود. غذاها از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و همچنین مشتریان رستوران علاوه بر کیفیت مطلوب، از قیمت های پرداخت شده هم راضی بودند.

آدرس کافه رستوران چراغان شمشک

اگر در میان بهترین رستوران شمشک، کافه رستوران چراغان را برای رستوران گردی انتخاب کردید، در جاده شمشک ابتدا وارد روستا شده و قبل از اینکه به شهرداری برسید، در سمت راست جاده مسیر فرعی را مشاهده می کنید که تابلوی رستوران چراغان هم در آنجا قرار دارد.

شماره تماس کافه رستوران چراغان شمشک: 26527496-021

کافه رستوران چراغان شمشک

1 دیدگاه در “رستوران های شمشک

  1. mobinabahri گفت:

    رستوران های ا اس پ شمشک یکی از رستوران های خوب شمشک هست اگر خواستین این رستوران رو هم معرفی کنین من رفتم و تاییدش می کنم که رستوران خوب و با کیفیتی هست در شمشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.