ایزدشهر از جمله شهرهای محبوب و دوست داشتنی در شمال کشور است که مابین نور و محمودآباد قرار دارد. ایزدشهر همیشهر شهری خلوت بوده و در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه که افراد بسیاری به شهرهای شمالی کشور سفر میکنند، باز هم به مراتب خلوت تر از شهرهای دیگر می باشد برای همین، یکی از بهترین مناطق برای طبیعت گردی، قدم زدن در ساحل و لذت بردن خلوتی است. در این شهر رستوران های مختلفی وجود دارد و برای اینکه جزء بهترین رستوران های ایزدشهر باشند با هم رقابت می کنند. با لوکس ویلا همراه باشید تا در میان این رستوران ها، شما را با بهترین رستوران های ایزدشهر از دیدگاه مردم بیشتر آشنا شوید.

کافه رستوران پارین

کافه رستوران پارین در میان رستوران های ایزدشهر، یکی از بهترین رستوران هایی است که هم غذاهای ایرانی دارد، هم غذاهای محلی و هم انواع فست فود در کنار نوشیدنی های گرم و سرد و بخاطر اینکه منویی با تنوع بالا دارد، در میان گردشگران و بخصوص ساکنان ایزدشهر از محبوبیت بالایی برخوردار است. کافه رستوران پارین از جمله رستوران های تازه تاسیس منطقه به شمار می رود و طولی نکشید که به یکی از بهترین رستوران های ایزدشهر تبدیل شد.

کافه رستوران پارین در زمینه کیفیت، یکی از بهترین های ایزدشهر است و از همان ابتدا که وارد رستوران می شوید، متوجه تمیزی و کیفیت خواهید شد. رستوران محیطی نسبتاً سنتی دارد و هم تخت های سنتی و هم میز و صندلی برای مشتریان در نظر گرفته شده است که تماماً چوبی هستند. رستوران از دکوراسیون جذاب و دوست داشتنی برخوردار است و تاثیر بالایی در جذب مشتری دارد. کافه رستوران پارین انواع غذاهای ایرانی، فست فودی و محلی سرو می شود. تمامی غذاها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و سرآشپزان حرفه ای رستوران از مواد اولیه باکیفیت، غذاهای لذیذی را تهیه می کنند. همچنین در نظر داشته باشید تمامی غذاهای رستوران از کیفیت بالایی برخوردار بوده و انتخاب بهترین غذا تنها به ذائقه شما برمیگردد اما از نظر رستوران گردها، اگر در میان بهترین رستوران های ایزدشهر به دنبال رستورانی برای میل کرن انواع غذاهای محلی هستید، بی شک پارین یکی از بهترین غذاهای محلی را ارائه می دهد.

آدرس کافه رستوران پارین

اگر میخواهید تجربه غذاهای متنوع و لذیذ کافه رستوران پارین را داشته باشید، ابتدا باید ایزدشهر را به سمت غرب ترک کنید. در جاده ایزدشهر به نور هنگامی که به شهرک نفت رستم رود رسیدید، وارد دور برگردان شده و وارد جاده نور به ایزدشهر شوید تا پس از طی کردن مسیری 550 متری، نبش خیابان گلستان دوم رستوران را مشاهده کنید. در مقابل رستوران فضای پارکینگ مناسبی وجود دارد و حتی در شلوغ ترین روزهای سال هم همچنان می توانید جای پارک مناسب در نزدیکی رستوران پیدا کنید.

شماره تماس کافه رستوران پارین: 09358837369

ساعت کاری کافه رستوران پارین: همه روزه از ساعت 11 ظهر الی 12 شب

کافه رستوران پارین

رستوران چاشت ایزدشهر

رستوران چاشت را همه افرادی که به محمودآباد سفر می کنند میشناسنند. یکی از معروف ترین و بهترین رستوران های محمودآباد که هم از لحاظ محیط سنتی و دوست داشتنی و هم از لحاظ کیفیت و تنوع غذایی، یکی از بهترین رستوران های محمودآباد به شمار می رود. در شهر ایزدشهر که در غرب محمودآباد قرار دارد هم رستورانی با نام چاشت وجود دارد که از جمله محبوب ترین و بهترین رستوران های ایزدشهر به حساب می آید. رستوران چاشت در شهرک آکام شهر قرار دارد و برای همین، مسافران عادی شاید چندان با این رستوران آشنا نباشند اما ساکنان شهرک آکام شهر و همچنین رستوران گردها، به خوبی میدانند که این رستوران یکی از بهترین رستوران های منطقه می باشد.

رستوران چاشت ایزدشهر دو محیط روباز و سرپوشیده دارد. محیط سرپوشیده رستوران همیشه شلوغ است بخاطر اینکه فضایی بزرگ بوده و در دو طبقه، میز و صندلی های بسیاری قرار داده شده تا ظرفیت پذیرش رستوران بالا باشد اما افرادی هستند که از محیط داخلی ناراضی اند چراکه نورپردازی ضعیف محیط باعث شده فضا کمی تاریک باشد و همچنین، بخاطر محبوبیت بالای رستوران هم افراد مخلتفی از شلوغی فضای سرپوشیده رستوران بخاطر سر و صدای زیاد ناراضی بوده اند. اما محیط روباز رستوران بهترین جایی است که می توانید بنشینید هرچند پیشنهاد میکنیم اگر در فصل بهار به رستوران چاشت مراجعه می کنید فضای روباز را انتخاب کنید تا در محیطی با هوای دلنشین و بدون باران های معروف شمال، بهترین غذاهای رستوران را میل کنید.

رستوران چاشت در زمینه سرو انواع غذاهای ایرانی و محلی یکی از بهترین های ایزدشهر است و منویی متنوع از انواع غذاهای ایرانی و محلی در رستوران ارائه می شود. تمامی غذاها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و از نظر مردم، رستوران چاشت یکی از بهترین رستوران ها برای چشیدن طعم بی نظیر غذاهای محلی مازندران می باشد. همچنین در نظر داشته باشید با اینکه غذاهای رستوران چاشت از قیمت های بسیار خوبی برخوردار هستند، کیفیت بسیار بالایی هم دارند. پیشنهاد می کنیم در کنار غذاهای ایرانی و محلی رستوران چاشت، حتماً پیش غذاهای لذیذ رستوران را هم سفارش دهید که شامل ماست محلی، ترشیجات و غیره هستند.

آدرس رستوران چاشت ایزدشهر

رستوران چاشت در شهرک آکام شهر ایزدشهر قرار دارد. اگر میخواهید به رستوران چاشت دسترسی داشته باشید، ابتدا وارد شهرک آکام شهر شوید. بعد از گیت ورودی به میدان میرسید و وارد خروجی شرقی میدان شوید. خیابان را تا انتها ادامه می دهید تا در سمت راست خیابان، رستوران چاشت را مشاهده کنید. همچنین در نظر داشته باشید در شهرک آکام شهر فضای پارکینگ مناسبی وجود دارد و حتی در روزهای شلوغ سال هم می توانید جای پارک مناسب در نزدیکی رستوران پیدا کنید.

شماره تماس رستوران چاشت ایزدشهر: 44040-011

ساعت کاری رستوران چاشت ایزدشهر: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 11 شب

رستوران چاشت ایزدشهر

رستوران آلاچیق کیمه ایزدشهر

اگر روزهای آخر هفته و اوقات فراغت خود را میخواهید در ایزدشهر سپری کنید، پیشنهاد می کنیم برای ثبت لحظات خوش رستوران گردی، به رستوران آلاچیق کیمه مراجعه کنید. رستوران آلاچیق کیمه همانطور که از نامش معلوم است رستورانی به صورت آلاچیق است و از جمله زیباترین رستوران های ایزدشهر می باشد. رستوران کیمه رستورانی کوچک است و فضای بسیار زیبا و دوستانه ای دارد. وارد رستوران که می شوید با حیاطی کوچک و زیبا روبرو خواهید شد که در وسط، حوض به همراه آبنما مشاهده می شود. در اطراف حیاط، آلاچیق های رستوران قرار گرفته اند که همگی دکوراسیون و طراحی سنتی بسیار زیبا و دوست داشتنی دارد.

رستوران آلاچیق برای مشتریان خود غذاهای ایرانی و محلی سرو می کند و تمامی غذاها از کیفیت بالا و مزه خاطره انگیزی برخوردارند. رستوران آلاچیق کیمه در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه یکی از شلوغ ترین رستوران های ایزدشهر خواهد بود و در روزهای شلوغ هم موسیقی زنده در رستوران برگزار می شود که محیط را صمیمی تر و زیباتر کند تا مشتریان خاطرات خوشی را از رستوران کیمه داشته باشند. غذاهای رستوران که شامل غذاهای ایرانی و محلی هستند، از تنوع مطلوبی برخوردارند و تا به حال هیچ یک از مشتریان از خدمات سرویس دهی، کیفیت غذا، طعم و حجم و غیره ناراضی نبودند

آدرس رستوران آلاچیق کیمه ایزدشهر

برای دسترسی به رستوران آلاچیق کیمه باید ایزدشهر را به سمت غرب ترک کنید. بعد از طی کردن مسیری چند کیلومتری، بعد از خیابان گلسار 6 رستوران را مشاهده خواهید کرد. با اینکه در مقابل رستوران فضای پارک زیادی وجود دارد اما بخاطر اینکه در اطراف رستوران آلاچیق کیمه رستوران ها، فست فودها و فروشگاه های مختلفی وجود دارد پیدا کردن فضای پارکینگ در نزدیکی رستوران بخصوص در ایام آخر هفته و تعطیلات چند روزه امری نسبتاً دشوار خواهد بود.

شماره تماس رستوران آلاچیق کیمه ایزدشهر: 44537797-011

ساعت کاری رستوران آلاچیق کیمه ایزدشهر: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 11:30 شب

رستوران کلبه آلاچیق کیمه

 فست فود کازین ایزدشهر

در کنار غذاهای محلی و ایرانی، فست فود ها هم طرفداران بسیاری در شهرهای شمالی کشور دارند. اگر به ایزدشهر سفر می کنید به دنبال فست فودی با انواع پیتزاها، همبرگرها و غذاهای فست فودی متنوع هستید، بی شک بهترین انتخاب فست فود کازین خواهد بود. در ایزدشهر تعداد محدودی فست فود وجود دارد و برخی از رستوران ها و کافه رستوران ها هم غذاهای محدود فست فودی را برای مشتریان خود سرو می کنند اما فست فود کازین، یک سر و گردن از همه فست فودهای ایزد شهر بالا تر است.

فست فود کازین مضمونی سبز رنگ دارد و از آنجایی که همیشه در مقابلش شلوغ است، به راحتی در شهر ایزدشهر می توانید کازین را پیدا کنید. محیط رستوران بزرگ می باشد و همیشه هر دو طبقه رستوران پر می شود. بجای استفاده از میزو صندلی، در فست فود کازین از مبل و میز استفاده شده تا در صورتیکه تعداد بیشتری هستید بتوانید به راحتی در کنار یکدیگر بنشینید.

فست فود کازین در زمینه سرو انواع پیتزاها، همبرگرها، پیش غذاها و سایر غذاهای فست فودی یکی از بهترین ها است. کیفیت در فست فود کازین حرف اول را می زند اما برای این کیفیت بالا، می بایست هزینه های قابل توجهی را هم پرداخت کرد. قیمت تمامی غذاهای سرو شده در فست فود کازین نسبت به سایر فست فود ها گران است و از نظر مشتریان بسیاری، قیمت غذاهای فست فود کازین برابر با فست فودهای خوب تهران می باشد اما شما برای کیفیت بالا و مزه ای بی نظیر این هزینه را پرداخت می کنید و اگر یکبار به فست فود کازین مراجعه کنید، به یکی از مشتریان دائمی رستوران تبدیل خواهید شد.

آدرس فست فود کازین ایزدشهر

در شهر ایزدشهر وارد جاده ایزدشهر به نور می شوید و بعد از طی کردن مسیری چند کیلومتری، هنگامی که به خیابان گلسار رسیدید، بعد از رستوران آلاچیق کیمه، فست فود کازین را مشاهده می کنید. بطور کلی از آنجایی که فست فود کازین بهترین و شلوغ ترین فست فود ایزد شهر است، در این شهر هنگامی که وارد جاده نور می شوید به جایی بسیار شلوغ خواهید رسید که در واقع فست فود کازین است.

شماره تماس فست فود کازین ایزدشهر: 09351279922

ساعت کاری فست فود کازین ایزدشهر: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 12 شب

فست فود کایزن

رستوران اکبرجوجه ایزدشهر

معروف ترین رستوران در ایزدشهر، رستوران اکبرجوجه است. اکبرجوجه 33 شعبه در سراسر ایران دارد و اکثر شعبه ها در استان گلستان و مازندران قرار دارد. اگر به شهری میخواهید سفر کنید و به دنبال رستوران اکبرجوجه آن شهر هستید، کافیست به وبسایت رسمی اکبرجوجه مراجعه کنید تا شعبه رسمی اکبرجوجه در آن شهر را پیدا کنید چراکه امروز افراد بسیاری هستند که از نام اکبرجوجه سوءاستفاده کرده و فست فودهایی با نام اکبرجوجه را افتتاح کرده اند و برای اینکه بتوانید اکبرجوجه اصلی را تشخیص دهید، کافیست به لوگوی اکبرجوجه و عکس مرحوم علی کلبادی را در رستوران مشاهده کنید.

اکبرجوجه را شخصی با نام علی کلبادی نژاد ابداع کرده است. ایشان در دهه های گذشته یک قهوه خانه بین راهی در استان گلستان داشته و از طرفی، مهارت بالایی هم در آشپزی داشته اما بخاطر ارزان بودن غذاهایش و برخورداری از کیفیت بالا، یکی از شلوغ ترین قهوه خانه های منطقه را در آن زمان داشت. علی اکبر کلبادی نژاد از تنوع محدود غذاهای قهوه خانه اش خسته شده بود و تصمیم گرفت تا غذای جدیدی را ابتداع کند. ایشان یک مرغ کامل را در داخل ظرفی پر از کره انداخت و آن را بر روی شعبه قرار دارد. بعد از پخت مرغ با غذایی روبرو شد که بسیار خوشمزه، خوش قیمت و سنگین بوده و آن را به منویش اضافه کرد. کلبادی نژاد تصورش را هم نمی کرد که همچنین غذایی کسب و کارش را از این رو به آن رو کند و همین غذای ارزان و خوشمزه و بسیار سنگین باعث شد روز به روز مشتریان کلبادی نژاد بیشتر شود.

او که به همراه همسرش قهوه خانه را اداره می کردند برای داشتن فضایی بزرگتر به مکان دیگر منتقل شدند و بخاطر نزدیک بودنش به شهرهای تهران و مازندران، روز به روز مشتریانش بیشتر و بیشتر میشدند. با اینکه این مرغ کامل و سنگین به عنوان چلو جوجه کباب ویژه در منو قرار گرفته بود اما مردم آن را با نام اکبر جوجه میشناختند و همسر ایشان هم برای اینکه این غذا راحت تر هضم شود، رب انار در کنارش قرار میداد. علی اکبرکلبادی نژاد که دیگر مشاهده کرد مشتریان رستورانش خیلی زیاد شده اند تصمیم گرفت تا شعبات اکبرجوجه را افتتاح کند و غذای اکبرجوجه، یکی از خوش قیمت ترین و بهترین غذاهای ایران شد.

شعبه ایزدشهر رستوران اکبرجوجه از محیطی همانند سایر شعبات برخوردار است که بسیار شیک و دوست داشتنی با ظرفیت بالا می باشد. در بالای ورودی شعبه، لوگوی اختصاصی اکبرجوجه مشاهده می شود و وارد رستوران هم که می شوید، تابلوی مرحوم کلبادی نژاد را هم مشاهده خواهید کرد. در این رستوران فقط غذای اکبرجوجه به همراه پیش غذاها و مخلفات دیگر سرو می شود و اگر به دنبال غذایی هستید که در عین خوش قیمت بودن، حجم بالایی داشته و سنگین هم باشد، بی شک در میان رستوران های ایزدشهر رستوران اکبرجوجه بهترین گزینه خواهد بود. اما در نظر داشته باشید رستوران اکبرجوجه ایزدشهر در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه به یکی از شلوغ ترین رستوران های ایزدشهر تبدیل شده و در این ایام، اگر با خودروی شخصی میخواهید مراجعه کنید شاید مجبور شوید خودروی خود را دورتر از رستوران پارک کنید.

آدرس رستوران اکبرجوجه ایزدشهر

شعبه ایزدشهر رستوران اکبرجوجه در غرب ایزدشهر قرار دارد و برای دسترسی به رستوران می بایست به شهرک آبی کنار مراجعه کنید. در مقابل شهرک آبی کنار و در سمت جاده نور به ایزدشهر، رستوران اکبر جوجه را مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس رستوران اکبرجوجه ایزدشهر: 44536100-011

ساعت کاری رستوران اکبرجوجه ایزدشهر: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 17:00 و از ساعت 19:00 الی 11 شب

رستوران اکبر جوجه ایزدشهر

رستوران آسو ایزدشهر

اگر به دنبال رستورانی خاص در ایزدشهر هستید، پیشنهاد ما رستوران آسو است. رستوران آسو در میان مردم و رستوران گردها رستورانی شناخته شده می باشد و با اینکه غذاهای لذیذ و باکیفیت در این رستوران سرو میشود اما اکثر مردم رستوران آسو را با محیط جذاب و دوست داشتنی اش میشناسند. رستوران آسو محیطی قدیمی و آجری دارد و از همان ابتدا که از بیرون به رستوران نگاه می کنید تصور می کنید وارد یکی از قدیمی ترین رستوران های ایزدشهر شده اید و هنگامی هم که وارد رستوران می شوید، با محیطی بسیار قدیمی، طراحی جذاب و سنتی، دکوراسیون جالب و از جذاب تر از آن، تزئینات رستوران است که شامل انواع ظروف عتیقه، تلویزیون های قدیمی و تابلوهای قدیمی می باشد.

رستوران آسو در میان غذاهای ایرانی انواع کباب ها را سرو می کند و در میان غذاهای محلی هم تنوع بالایی از انواع غذاهای خانگی و مازندرانی و از نظر بسیاری از مشتریان رستوران، آسو از جمله بهترین رستوران های ایزدشهر برای چشیدن طعم بی نظیر غذاهای شمالی به حساب می آید. غذاها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و تا به حال هیچ مشتری ناراضی رستوران آسو نداشته است و در کنار غذاهای خوب و محیط دوست داشتنی، تمامی غذاها از قیمت های بسیار خوبی هم برخوردارند که تاثیر بالایی در محبوبیت رستوران گذاشته اند.

آدرس رستوران آسو ایزدشهر

رستوران آسو در نزدیکی هتل نارنجستان قرار دارد که یکی از معروف ترین هتل های منطقه می باشد و اگر میخواهید به رستوران آسو دسترسی داشته باشید، می بایست وارد جاده نور به ایزدشهر شوید و بعد از اینکه به هتل نارنجستان رسیدید، کمی جلوتر رستوران را در سمت راست جاده مشاهده خواهید کرد.

شماره تماس رستوران آسو ایزدشهر: 44581020-011

ساعت کاری رستوران آسو ایزدشهر: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 11:30 شب

رستوران آسو ایزدشهر

رستوران گیله خاتون ایزدشهر

غذاهای مازندرانی محبوبیت بالایی دارند اما در سفر به شمال کشور، بسیار از مردم به دنبال رستوران های گیلانی هم هستند که تا انواع غذاهای گیلانی را هم میل کنند. یکی از بهترین رستوران های ایزدشهر در زمینه سرو غذاهای گیلانی، رستوران گیله خاتون است.

رستوران گیله خاتون رستورانی بزرگ می باشد و در روزهای اوج سفر گردشگران، یکی از رستوران های شلوغ ایزدشهر خواهد بود. رستوران محیط زیبا و شکیلی دارد و در وسط رستوران، میزی برای سرو انواع پیش غذاها در نظر گرفته شده است. پیش غذاهایی مانند سالاد و سوپ ترشیجات به صورت سلف سرویس است و هر چقدر که میخواهید می توانید استفاده کنید. برای غذای اصلی هم رستوران منویی از انواع غذاهای ایرانی و شمالی دارد و تمامی غذاها از کیفیت بالا و مزه ای خاص برخوردارند چراکه رستوران تاکید بالایی برای مواد اولیه دارد و غذاها هم توسط سرآشپزان حرفه ای سرو می شوند. پیشنهاد می کنیم بعد از غذا، انواع دسرهای لذیذ و جذاب رستوران گیله خاتون را هم به هیچ عنوان از دست ندهید.

آدرس رستوران گیله خاتون ایزدشهر

جهت دسترسی به رستوران گیله خاتون ایزدشهر کافیست در شهر ایزدشهر به سمت غرب حرکت کنید تا به شهرک ساحلی آبی کنار برسید. کمی جلوتر از شهرک در اولین دوربرگردان وارد جاده ایزدشهر به سمت شرق شوید تا بعد از مرکز خرید زانوس، رستوران گیله خاتون را مشاهده کنید.

شماره تماس رستوران گیله خاتون ایزدشهر: 44533727-011

ساعت کاری رستوران گیله خاتون ایزدشهر: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 11 شب

رستوران گیله خاتون

کافه رستوران دیدی

اگر تا به حال سفری به ایزدشهر داشته باشید، قطعاً موزه گالری دیدی را میشناسید. یکی از جذاب ترین و خاص ترین جاهای دیدنی شمال که در واقع موزه ای با صدها اثر هنری شامل تابلوهای نقاشی، وسایل دست ساز و غیره و خود موزه هم به شکل موزه لوور پاریس طراحی شده و برای همین، جایی خاص برای گردش و تفریح است. در آخری طبقه موزه گالری دیدی، کافه رستورانی قرار دارد که از جمله شلوغ ترین و جذاب ترین کافه رستوران های ایزدشهر به حساب می آید. کافه رستوران دیدی همه روزه از ساعت 10 صبح باز است و برای همین سه وعده صبحانه، ناهار و شام در اینجا سرو می شود. برای وعده صبحانه انواع تخم مرغ ها و صبحانه های مختلف به همراه نوشیدنی های گرم و سرد سرو می شود و برای ناهار و شام هم هم منوی غذایی وجود دارد و هم منوی کافه اما اکثر مردم برای منوی کافه به اینجا مراجعه می کنند.

اگر به دنبال کافه ای جذاب در ایزدشهر هستید، بی شک کافه رستوران دیدی یکی از بهترین ها خواهد بود منوی کافه ای مجموعه یکی از کامل ترین منوها می باشد و انواع قهوه ها، دمنوش ها، نوشیدنی های گرم و سرد و همچین دسرهای لذیذ را در خود جای داده است.

آدرس کافه رستوران دیدی

برای دسترسی به کافه رستوران دیدی باید به شرق ایزدشهر مراجعه کنید. از شهر محمودآباد که وارد ایزدشهر می شوید، در همان ابتدای ورودی تابلو مجموعه موزه گالری دیدی را مشاهده خواهید کرد و چند متر جلوتر هم به خود مجموعه خواهید رسید. موزه گالری دیدی دارای پارکینگ اختصاصی است و می توانید از آن بهرمند شوید اما در صورتیکه به دنبال پارکینگ رایگان هستید، در کنار موزه و همچنین آن طرف جاده فضای پارک مناسبی وجود دارد.

شماره تماس کافه رستوران دیدی: 44580946-011

ساعت کاری کافه رستوران دیدی: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 12 شب

کافه رستوران دیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.