در شرق تهران و انتهای اتوبان های بابایی، همت، رسالت و یاسینی به آزادراه تهران – پردیس می رسیم و اولین شهری که در این آزادراه قرار دارد، جاجرود است. جاجرود منطقه ای خوش آب و هوا و دیدنی در اطراف تهران بوده و بخاطر فاصله کمی که تا تهران دارد، در روزهای آخر هفته افراد بسیاری اوقات فراغت خود را در این منطقه سپری می کنند. همچنین اکثر افرادی که به جاجرود سفر می کنند، بیشتر به گشت و گذار در میان بهترین رستوران های جاجرود پرداخته یا میخواهند در یکی از بهترین باغ رستوران های منطقه لحظات دلنشینی را سپری کنند. ما میخواهیم برای شما بهترین رستوران هایی که در جاجرود هستند را معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

کافه رستوران لتیان جاجرود

لتیان را همه تهرانی نشین ها میشناسند. دریاچه و سدی در شمال شرق تهران که در گذشته، آنجا روستایی با نام لتیان بود اما بعد از اینکه سد لتیان احداث شد، روستا به زیر آب رفت و نام روستا را برای دریاچه و سد گذاشتند. آب دریاچه وارد رودخانه جاجرود می شود و در انتها به جنوب تهران می رود. در شهر جاجرود، کافه رستورانی معروف با نام لتیان وجود دارد که در روزهای آخر هفته به یکی از شلوغ ترین رستوران های جاجرود تبدیل می شود.

کافه رستوران جاجرود سه محیط جذاب و دوست داشتنی دارد. محیط اول که شلوغ ترین بخش رستوران است، فضایی سرپوشیده با دکوراسیون زیبا و تزئینات شکیل می باشد که ظرفیت خوبی هم دارد اما محیط دیگر، فضای باز بوده و امکان استعمال دخانیات هم در آنجا وجود دارد اما ظرفیت آن بخش به مراتب محدودتر می باشد. محیط دیگر رستوران که آن هم سرپوشیده است، مجهز به تخت هایی سنتی بوده و دکوراسیون سنتی هم دارد تا مشتریان که میخواهند لحظات آرامش بخشی را با نشستن بر روی تخت های سنتی سپری کنند، به آنجا مراجعه کنند.

کافه رستوران لتیان منوی متنوعی از انواع غذاهای ایرانی دارد و در کنار آن ها هم برخی از غذاهای فرنگی و تنوعی از نوشیدنی های گرم و سرد هم به چشم میخورد. غذاهای رستوران طبق نظر مشتریانی که قبلاً به کافه رستوران لتیان مراجعه کردند از کیفیت بالایی برخوردار است و در کنار، خدمات سرویس دهی مطلوب و حجم غذاهای مناسب، باعث شده این رستوران ارزش هزینه کردن را داشته باشد. همچنین لازم به ذکر است در صورتیکه میخواهید روزهای آخر هفته به رستوران مراجعه کنید، می توانید از چند روز قبل میز مورد نظر خود را رزرو کنید.

آدرس کافه رستوران لتیان جاجرود

برای دسترسی به کافه رستوران کافیست در شهر جاجرود وارد جاده دماوند شرق به غرب شوید و هنگامی که به جاده سد لتیان رسیدید، چند متر جلوتر از جاده رستوران را مشاهده کنید. همچنین بخاطر فضای بزرگی که در مقابل رستوران قرار دارد، مشتریان رستوران از جای پارک مناسبی هم برخوردار هستند.

شماره تماس کافه رستوران لتیان جاجرود: 76203982-021

ساعت کاری کافه رستوران لتیان جاجرود: همه روزه از ساعت 11 صبح الی 12 شب

کافه رستوران لتیان

رستوران سنتی جاجرود

رستوران سنتی جاجرود نه تنها یکی از بهترین رستوران های جاجرود است بلکه جزء زیباترین رستوران هایی است که در این شهر پیدا می شود. رستوران سنتی جاجرود رستورانی به معنای واقعی سنتی بوده و از ساختمان رستوران تا دکوراسیون داخلی به صورت سنتی و معماری قدیمی ساخته شده تا مشتریان که به رستوران مراجعه می کنند، تجربه محیطی سنتی و قدیمی را داشته باشند.

رستوران سنتی جاجرود که از بزرگترین رستوران های جاجرود به شمار می رود، رستورانی دو طبقه است و وقتی که وارد رستوران می شوید، ابتدا مجذوب دکوراسیون داخلی رستوران خواهید شد. در داخل رستوران، تزئینات سنتی، دکوراسیونی سنتی و نقاشی های زیبایی بر روی دیوارها مشاهده می شود. همچنین لوسترهای بزرگی هم از سقف رستوران آویزان هستند که چهاره رستوران را جذاب تر می کند. به جرات می توان گفت رستوران سنتی جاجرود زیباترین رستوران منطقه است و هرچقدر از زیبایی رستوران بگوییم کم گفتیم.

اما نوبت به بررسی غذاهای رستوران می رسد. رستوران های متعددی در جاجرود هستند که از بهترین مواد اولیه استفاده کنند و رستوران سنتی جاجرود هم بخاطر مشتریان زیادی که دارد و از طرفی، بخاطر حفظ جایگاهش در میان بهترین رستوران های جاجرود مواد اولیه خود را از نوع مرغوب و به صورت روزانه تهیه می کند تا توسط سرآشپزان مجربش، غذاهای باکیفیت و لذیذی را برای مشتریانش سرو کند. در منوی رستوران، تنها غذاهای ایرانی مشاهده می شود و اگر به صورت خانوادگی یا جمع های دوستانه به رستوران مراجعه میکنید، پیشنهاد می کنیم سینی های رستوران را سفارش دهید که هم قیمت مناسبی دارند و هم حجم بالا.

آدرس رستوران سنتی جاجرود

رستوران سنتی جاجرود در مجاورت کافه رستوران لتیان قرار دارد که پیش تر آن را معرفی کردیم. برای دسترسی به این رستوران هم می بایست در شهر جاجرود وارد جاده دماوند شرق به غرب شده و نبش جاده سد لتیان، ورودی رستوران را مشاهده کنید.

شماره تماس رستوران سنتی جاجرود: 76204265-021

ساعت کاری رستوران سنتی جاجرود: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 12 شب و روزهای دوشنبه از ساعت 9 صبح الی 11:30 شب

رستوران سنتی جاجرود

رستوران ریور ساید جاجرود

رستوران ریور ساید در واقع دو بخش دارد. بخش اول تالار تشریفاتی است که برای برگزاری جشن ها و عروسی ها یکی از بهترین ها نه تنها در جاجرود بلکه در میان مناطق اطراف تهران است.

رستوران ریور ساید جاجرود، محیطی لوکس و دوست داشتنی دارد. در رستوران، فضایی بزرگ و با ظرفیت بالا وجود دارد که از دکوراسیون شکیلی برخوردار است و میز و صندلی های لوکس هم دارد. در محیط فضای باز رستوران که استعمال دخانیات هم آزاد می باشد، آلاچیق های مختلفی قرار داده شده و چشم انداز زیبایی هم از باغ سرسبز و رودخانه دارند. بطور کلی، رستوران ریور ساید یکی از بهترین محیط ها را در میان رستوران های جاجرود دارد.

رستوران منوی غذایی متنوعی دارد. انواع غذاهای ایرانی بخصوص انواع کباب ها و غذاهای گوشتی در رستوران سرو می شود که از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند. اما با نگاه به منوی غذایی و مشاهده قیمت ها، با رستوران نه چندان ارزان روبرو هستید هرچند با توجه به کیفیت بالای غذاها، محیطی لوکس و دوست داشتنی و از همه مهم تر، خدمات سرویس دهی با کیفیت ارزشش را دارد که همچنین هزینه ای پرداخت شود.

آدرس رستوران ریور ساید جاجرود

رستوران ریور جاجرود همانطور که از نامش مشخص است، در مجاورت رودخانه جاجرود قرار دارد اما برای دسترسی به رستوران، در شهر جاجرود وارد جاده شرق به غرب دماوند شوید و بعد از خیابان احسان و قبل از رودخانه جاجرود، به دو خیابان میرسید که می بایست وارد دومین خیابان شده و در انتهای آن، رستوران ریور ساید را مشاهده کنید.

شماره تماس رستوران ریور ساید جاجرود: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب

ساعت کاری رستوران ریور ساید جاجرود: 76200508-021

رستوران ریور ساید جاجرود

رستوران هفت چنار جاجرود

اکثر رستوران گردها به دنبال رستوران هایی هستند که هم غذاهای باکیفیتی داشته باشد و هم محیط زیبا و دوست داشتنی اما برخی هم هستند که بیشتر به کیفیت غذا اهمیت می دهند تا محیط و ترجیح می دهند هزینه ای که پرداخت می کنند بیشتر صرف کیفیت بالای غذا باشد تا محیط لوکس و آنچنانی. رستوران هفت چنار جاجرود از جمله رستوران هایی است که محیطی معمولی داشته در عوض، غذاهایی را سرو می کند که نظیرش را پیدا نخواهید کرد.

رستوران هفت چنار در واقع نام بسیار آشنایی است و همه ما، هفت چنار را با فست فود زنجیره ای میشناسیم که در همه جای شهر شعبه داشته و با غذاهای به اصطلاح کثیف و مقرون به صرفه اش معروف شده است اما از حق نگذریم، هفت چنار واقعاً غذاهای خوشمزه ای دارد. رستوران هفت چناری که در شهر جاجرود قرار دارد شعبه هفت چناری که ما میشناسیم نیست و قرار است در این رستوران، انواع غذاهای ایرانی و برنجی باکیفیت و لذیذ را میل کنیم. رستوران هفت چنار همانطور که گفتیم، محیطی عادی و در عین حال شیکی داشته و خبری از دکوراسیون و تزئینات آنچانی در رستوران نیست.

اما غذاهای رستوران محشر هستند و این را ما نمی گوییم بلکه افرادی می گویند که یکبار به رستوران هفت چنار مراجعه کرده و بعد از آن، به مشتری ثابت رستوران تبدیل شده اند. رستوران هفت چنار انواع غذاهای ایرانی را برای مشتریانش سرو می کند و غذاها اغلب انواع کباب ها و جوجه ها هستند. تمامی غذاها از کیفیت بالا، مزه ای به یاد ماندنی و حجمی خوب دارند اما از همه مهم تر، قیمت های غذاها هستند که بسیار معقول و مقرون به صرفه می باشند.

آدرس رستوران هفت چنار جاجرود

در جاده دماوند غرب به شرق هنگامی که وارد شهر جاجرود می شوید، بعد از پل رودخانه جاجرود قبل از اینکه به خیابان گلستان برسید، رستوران هفت چنار را در سمت راست جاده مشاهده خواهید کرد. لازم به ذکر است بخاطر محدودیت جای پارک، در روزهای آخر هفته که مشتریان رستوران زیاد می شود شاید مجبور شوید وسیله نقلیه خود را کمی دورتر از رستوران پارک کنید.

شماره تماس رستوران هفت چنار جاجرود: 46204199-021

ساعت کاری رستوران هفت چنار جاجرود: همه روزه از ساعت 7:30 صبح الی 10 شب

رستوران هفت چنار جاجرود

رستوران حاج محمود جاجرود

از دیگر رستوران های پرطرفدار جاجرود که همانند رستوران هفت چنار، غذاهای بی نظیری را سرو می کند و هزینه ای که مشتریان پرداخت می کندن صرف کیفیت غذا شده و محیطی لوکس و آنچنانی ندارد، رستوران حاج محمود است. رستوران حاج محمود چلوکبابی شناخته شده در شهر جاجرود است و اکثر مشتریان رستوران، ساکنان شهر جاجرود هستند اما در روزهای آخر هفته که تهرانی نشین ها به جاجرو سفر می کنند، رستوران حاج محمود به قدری شلوغ می شود که جای سوزن انداختن هم در رستوران وجود نخواهد داشت.

برای اینکه رستوران حاج محمود بتواند پذیرای حجم زیاد مشتریانش باشد، دو طبقه دارد و ظرفیت رستوران هم قابل توجهی می باشد. محیط رستوران همانند چلوکبابی های دیگر، ساده بودن و در عین حال شیک می باشد. غذاهای رستوران که از مواد اولیه باکیفیت به صورت روزانه تهیه می شود، طعم بی نظیری دارند چراکه توسط سرآشپزان حرفه ای طبخ می شوند. در منوی رستوران، انواع کباب ها مشاهده می شود اما درکنار کیفیت بالا، حجمی خوب و مزه دوست داشتنی از قیمت های بسیار خوبی هم برخوردار هستند. از نظر مشتریان ثابت رستوران، سرویس دهی در رستوران به طرز مطلوبی ارائه می شود و حتی در روزهای شلوغ هم از کیفیت خدمات سرویس دهی کاسته نمی شود.

آدرس رستوران حاج محمود جاجرود

رستوران حاج محمود جاجرود مابین خیابان احسان و پل جاجرود قرار دارد. ابتدا در شهر جاجرود وارد جاده دماوند شرق به غرب شوید و بعد از اینکه از خیابان احسان عبور کردید، رستوران حاج محمود را خواهید دید. لازم به ذکر است بخاطر اینکه برخی از رستوران های معروف جاجرود در اطراف رستوران حاج محمود قرار دارند، در روزهای آخر هفته بخاطر شلوغی این منطقه پیدا کردن جای پارک به معضل بزرگی تبدیل خواهد شد.

شماره تماس رستوران حاج محمود جاجرود: 76203940-021

ساعت کاری رستوران حاج محمود جاجرود: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 6 بعد از ظهر

رستوران حاج محمود جاجرود

سرای سنتی ونین جاجرود

رستوران سنتی جاجرود که پیش تر معرفی کردیم، تنها رستوران سنتی محبوب جاجرود نیست بلکه سرای سنتی ونین هم از دیگر رستوران های سنتی محبوب در جاجرود است که در یکی از مناطق معروف و نزدیک به رودخانه قرار دارد. سرای سنتی ونین جاجرود هم محیی کاملاً سنتی دارد و از دکوراسیون بسیار زیبا و دوست داشتنی برخوردار است. برخورداری از دو محیط روباز و سرپوشیده، کف و دیوارهای آجری به همراه میز و صندلی و تخت های سنتی، آب نما و فضای بیرونی سرسبز مشتریان زیادی را به سمت سرای سنتی ونین کشانده است.

رستوران سنتی ونین بیشتر سفره خانه سنتی است و اکثر مشتریان رستوران برای سرو قلیان و سرویس چای به رستوران مراجعه می کنند چراکه قلیان های سرو شده در رستوران از نظر کیفیت و قیمت جزء بهترین ها در جاجرود هستند اما رستوران ونین غذاهای لذیذی هم سرو می کند و در منوی رستوران، انواع غذاهای ایرانی مشاهده می شود که کیفیت و قیمت های خوبی هم دارند.

آدرس سرای سنتی ونین جاجرود

افرادی که سرای سنتی ونین را به عنوان بهترین رستوران جاجرود برای لحظات خوش خود انتخاب کرده اند برای دسترسی به رستوران، در جاده دماوند هنگامی که به شهر جاجرود می رسید و از پل رودخانه جاجرود عبور می کنید، در اولین دوربرگردان وارد جاده دماوند شرق به غرب شوید تا مابین خیابان احسان و پل جاجرود، رستوران را در سمت راست مشاهده کنید. همچنین رستوران سرای سنتی ونین هم بخاطر قرارگیری در یکی از مناطق شلوغ و پرطرفدار جاجرود، مشکلی با نام جای پارک دارد.

شماره تماس سرای سنتی ونین جاجرود: 0912322749

ساعت کاری سرای سنتی ونین جاجرود: همه روزه به غیر از جمعه ها از ساعت 12:15 الی 11 شب و در روزهای جمعه از ساعت 9 صبح الی 5 بعد از ظهر

سرای سنتی ونین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.