آمل برای بعضی ها شهری بین راهی برای دسترسی به شهرهای ساحلی مازندران و برای برخی هم مقصدی توریستی و طبیعت گردی به شمار می رود. اگر علاقمند به رستوران گردی هستید و میخواهید با برخی از بهترین رستوران های آمل بیشتر آشنا شوید تا دفعه بعدی سفرتان به این شهر، لحظات خوشی را در رستوران های معروف سپری کنید در ادامه با ما همراه باشید.

رستوران سنتی سامون آمل

معرفی بهترین رستوران های آمل را با رستوران سنتی سامون شروع می کنیم که از معروف ترین رستوان های سنتی آمل به شمار می رود. رستوران سنتی سامون در جنوب آمل و اول جاده کمربندی قرار دارد از این رو اکثر افرادی که میخواهند با استفاده از شهر آمل و کمربندی به سایر شهرها دسترسی داشته باشند از این رستوران عبور خواهند کرد. رستوران سنتی سامون در میان اهالی آمل، گردشگران و حتی افرادی که میخواهند از این شهر عبور کنند معروف می باشد چراکه رستوران در سه وعده صبحانه، ناهار و شام آماده پذیرایی از مشتریان خود بوده و علاوه بر آن، غذاهای جذاب و محیط دوست داشتنی رستوران از مهم ترین دلایل قرارگیری رستوران سامون در میان بهترین رستوران های آمل می باشد.

رستوران سنتی سامون همانطور که از نامش معلوم است، رستورانی با محیط سنتی بوده و وقتی که وارد رستوران می شوید، با دکوراسیونی جذاب، تخت های سنتی و تزئیینات زیبا روبرو خواهید شد که محیط رستوران را بسیار زیبا و دوست داشتنی کرده است. رستوران فضای بزرگ و ظرفیت قابل قبولی دارد و از طرفی، امکان برگزاری جشن های تولد هم در این رستوران وجود دارد اما باید از قبل، تخت مورد نظر خود را رزرو کنید.

رستوران سنتی هامون منوی غذای ایرانی دارد و انواع غذاهای ایرانی و محلی از جمله خورشت ها، کباب ها و غیره در رستوران سرو می شود. از نظر مشتریان رستوران، خدمات سرویس دهی رستوران مطلوب است و غذاها در کنار حجم و کیفیت مناسب، از قیمت های بسیار خوبی هم برخوردار هستند. همچنین رستوران برای تهیه غذاها از مواد اولیه باکیفیتی استفاده می کند که به صورت روزانه تهیه می شوند. همچنین سرویس چای و قلیان هم در رستوران سرو می شود.

آدرس رستوران سنتی سامون آمل

رستوران سنتی شامون آمل کجاست و از چه مسیری می توان به آن دسترسی پیدا کرد؟ اگر از جاده هراز میخواهید به رستوران سنتی سامون دسترسی داشته باشید، در انتهای جاده هنگامی که به شهر آمل میرسید وارد جاده کمربندی به سمت بابل شده و در همان ابتدای کمربندی، در سمت راست جاده رستوران ها مشاهده خواهید کرد. در صورتیکه از شهر آمل میخواهید راهی رستوران شوید، در انتهای بلوار طالب آملی به میدان 17 شهریور شده و وارد بلوار امام خمینی شوید تا به میدان قائم رسید و در جنوب میدان قائم هم وارد خیابان مدرس شوید تا در انتها، به جاده هراز و کمربندی آمل برسید.

شماره تماس رستوران سنتی سامون آمل: 09198164303

ساعت کاری رستوران سنتی سامون آمل: همه روزه از ساعت 8:30 صبح الی 12 شب

رستوران سنتی سامون آمل

رستوران رستمی آمل

رستوران رستمی به جرات می توان گفت یکی از معروف ترین و بهترین رستوران های آمل است چراکه در روزهای عادی هفته، از جمله شلوغ ترین رستوران های آمل بوده و از در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه، تبدیل به شلوغ ترین رستوران آمل می شود و نه تنها جای سوزن انداختن در رستوران وجون نخواهد داشت بلکه برخی از مشتریان هم می بایست زمانی را منتظر بمانند تا میزی در رستوران خالی شود. با این حساب، مشتریان حضوری رستوران در حالی زیاد است که رستوران دارای سرویس بیرون بر هم بوده می توانید به صورت تلفنی هم سفارش دهید.

از بیرون که به رستوران نگاه می کنیم با یکی از لوکس ترین رستوران های آمل روبرو می شویم. رستوران دارای فضای پارکینگ اختصاصی بوده و همچنین ساختمانی بزرگ هم دارد. وقتی وارد رستوران رستمی می شوید، با محیطی لوکس و جذاب و دوست داشتنی مواجع خواهید شد. رستوران هم دارای میز و صندلی ها با ظرفیت های گوناگون برای مشتریان می باشد و هم مجهعز به صندلی های ردیفی با ظرفیت بالا که مناسب گروه ها و مراسم های مختلف بوده و می توانید از قبل هم رزرو کنید.

نوبت به غذاهای جذاب و لذیذ رستوران رستمی آمل می شود. رستوران منویی متنوع دارد و انواع غذاهای ایرانی و محلی و غیره در رستوران سرو می شود. به جرات می توان گفت غذاهای سرو شده در رستوران رستمی یکی از باکیفیت ترین غذاهایی هستند که میان رستوران های آمل میتوانید پیدا کنید چراکه تمامی غذاها از بهترین مواد اولیه به صورت روزانه تهیه شده و همچنین سرآشپزان مجربی هم این غذاهای لذیذ و دوست داشتنی را سرو می کنند. همچنین رستوران دارای میز سلف سرویس هم بوده و انواع پیش غذاها شامل سوپ و سالادها و انواع دسرهای لذیذ بر روی آن قرار داده شده است هرچند برای استفاده از میز سلف سرویس می بایست هزینه جداگانه پرداخت شود. از نظر مشتریان، رستوران رستمی یکی از برترین رستوران های آمل بوده و در میان رستوران های آمل از نظر کیفیت، قیمت، حجم، خدمات سرویس دهی و محیط رقیبی ندارد.

آدرس رستوران رستمی آمل

اگر در میان بهترین رستوران های آمل میخواهیدت لحظات تکرار نشدنی را در رستوران رستمی سپری کنید، برای دسترسی به رستوران می بایست به جنوب آمل مراجعه کنید. رستوران در انتهای خیابان مدرس قرار دارد و در شهر آمل کافیست ابتدا وارد بلوار طالب آملی شوید تا به میدان 17 شهریور برسید و سپس در جنوب میدان 17 شهریور هم وارد بلوار بلوار امام خمینی شوید تا به میدان قائم برسید اما در جنوب میدان قائم هنگامی که وارد خیابان مدرس می شوید، مسیری 1.6 کیلومتری را طی کنید تا در سمت راست خیابان و نبش خیابان آفتاب 84، رستوران رستمی را مشاهده کنید.

شماره تماس رستوران سنتی آمل: 44096-011 و 44236665-011

ساعت کاری رستوران سنتی آمل: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 12 شب

رستوران رستمی آمل

رستوران فرنگی کوک آمل

غذاهای ایرانی و بخصوص غذاهای محلی استان مازندران بی شک طرفداران بسیاری دارند و هرکس که به یکی از شهرهای شمالی کشور سفر می کند، اول از همه به سراغ یکی از بهترین رستوران های شهر رفته و ماهی هایی که به سبک شمالی طبخ شده اند را میل می کند. اما گاهی خوب است برای تنوع در رستوران گردی، از غذاهای ایرانی و محلی دور شده و در یکی از بهترین فست فودهای آمل، غذاهای فرنگی بی نظیری را میل کرد. در همه جای آمل، فست فودهای بسیاری وجود دارد که هرکدام بنا به هر دلیلی، محبوبیت قابل توجهی دارند اما در میان آن ها، رستوران فرنگی کوک توانسته به لطف مشتریان بسیاری که دارد خود را در میان بهترین رستوران های آمل قرار دهد.

رستوران فرنگی کوک از بهترین رستوران های ایتالیایی در شهر آمل است و اگر علاقمند به غذاهای ایتالیایی هستید که از کیفیت بالا، قیمت های مناسب و همچنین حجمی قابل قبول برخوردار باشد، در میان بهترین رستوران های آمل این رستوران را به هیچ عنوان از دست ندهید. رستوران فرنگی کوک آمل منوی غذایی متنوعی دارد که شامل انواع پاستاها، برگرها، ساندویچ ها و پیتزاهای لذیذ هستند. تمامی غذاها از مواد اولیه مرغوبی تهیه میشوند و برخلاف اکثر رستوران های ایتالیایی، از حجم مناسبی هم برخوردار هستند. رستوران ایتالیایی کوک اما، با سرو غذاهای پرحجم تر و لذیذتر، قیمت های بسیار خوبی هم دارد و باعث شده تمام مشتریان رستوران از خدمات سرویس دهی، جذابیت محیط، کیفیت و قیمت غذاها رضایت بالایی داشته باشند.

آدرس رستوران فرنگی کوک

اگر در میان بهترین رستوران های آمل، برای تنوع میخواهید با رستوران فرنگی کوک مراجعه کنید، برای دسترس به رستوران می بایست در جنوب آمل وارد خیابان مدرس شده و راهی جاده هراز شوید اما در جنوب خیابان مدرس و سمت راست خیابان، رستوران فرنگی کوک را مابین خیابان های آفتاب 76 و آفتاب 78 مشاهده خواهید کرد. در مقابل رستوران فضای پارک اختصاصی وجود داشته و حتی در شلوغ ترین روزهای سال هم گردشگران مشکلی از بابت جای پارک نخواهند داشت.

شماره تماس رستوران فرنگی کوک: 44248255-011

ساعت کاری رستوران فرنگی کوک: همه روزه از ساعت 11 صبح الی 12 شب

رستوران فرنگی کوک آمل

باغ رستوران سنتی روزی روزگاری

باغ رستوران ها بخاطر فضایی سرسبز و بزرگ در کنار آلاچیق های مختلف، از بهترین رستوران ها برای جمع های دوستانه و خانوادگی هستند و حتی برای قرارهای دو نفره هم بسیار محبوبند. در شهر آمل، باغ رستوران های کمی وجود دارد که از کیفیت بالا، قیمت مناسب و محیطی دلنشین و سرسبز برخوردار باشد اما از نظر گردشگران، یکی از بهترین باغ رستوران های آمل که توانسته به جایگاه مطلوبی در میان بهترین رستوران های آمل برسد، باغ رستوان سنتی روزی روزگاری است. از نظر مشتریان، بهترین زمان برای مراجعه به رستوران سنتی روزی روزگاری، روزهای بارانی است. مشتریان می گویند در یک روز سرد و بارانی در شهر آمل، وارد محیط سرسبز باغ رستوران می شوید و سپس، به یکی از کلبه های دربست و شکیل رستوران مراجعه می کنید تا در فضایی گرم، آرامش کم نظیری را به دست آورید.

باغ رستوران سنتی روزی روزگاری از شلوغی شهر به دور است اما بخاطر غذاهای باکیفیت، قیمت مناسب و همچنین آلاچیق هایی که دارد، از جمله شلوغ ترین رستوران های آمل به شمار می رود. در این رستوران آلاچیق هایی با ظرفیت های مختلف دارد و مهم ترین دلیل برتری رستوران، غذاهای بی نظیری است که سرو می کند. مشتریان رستوران می توانند از قبل، آلاچیق مورد نظر خود را رزرو کنند و امکان برگزاری مراسم ها و جشن های مختلف در باغ رستوران روزی روزگاری آمل هم با رزرو قبلی وجود دارد.

آدرس باغ رستوران سنتی روزی روزگاری

ابتدا در شهر آمل به جنوب شهر مراجعه کنید و برای این کار هم وارد خیابان مدرس شوید. در انتهای خیابان مدرس به سه راهی کمربندی آمل به بابل و جاده هراز خواهید رسید و از آنجا می بایست مسیری 8.3 کیلومتری را در جاده هراز طی کنید تا به باغ رستوران سنتی روز روزگاری برسید. لازم به ذکر است رستوران در فضایی باز و سرسبز قرار دارد و علاوه بر پارکینگ اختصاصی، فضای پارک مطلوبی هم در اطراف رستوران وجود دارد.

شماره تماس باغ رستوران سنتی روز روزگاری: 09111251698

ساعت کاری باغ رستوران سنتی روزی روزگاری: همه روزه از ساعت 10:30 صبح الی 2:30 بامداد

باغ رستوران سنتی روزی روزگاری

رستوران شازده ماهان آمل

رستوران شازده ماهان از جمله رستوران های تازه تاسیس در نزدیکی شهر آمل است که توانسته مرزهای رستوران های بین راهی را جابجا کند. اکثر گردشگران تصور می کنند رستوران های بین راهی غذاهای بی کیفیتی را سرو می کنند و برخی هم قیمت های بسیار بالایی داشته یا قیمت های ارزان آن ها بی دلیل نیست. رستوران شازده ماهان اما، رستوران بین راهی متفاوتی است که تنها چند روز پس از تاسیس رستوران، به سرعت میان یکی از بهترین رستوران های آمل قرار گرفت. اگر میخواهید به رستوران شازده ماهان آمل مراجعه کنید، باید به فاصله 60 کیلومتری آمل واقع در جاده هراز برسید.

رستوران محیطی سرسبز و دنج دارد و در منطقه ای سرسبز با چشم انداز زیبا از کوه ها و دشت های سرسبز دارد و محیط رستوران هم از دکوراسیونی لوکس و زیبا به همراه نورپردازی های شکیل برخوردار است. همچنین در رستوران هم انواع غذاهای ایرانی سرو می شود که برخی از غذاهای محلی مازندران هم به چشم میخورد. کیفیت غذاها بسیار مناسب است و در کنار آن ها، حجم و قیمت بسیار خوبی هم دارد. از نظر مشتریان سابق رستوران، تنها ایرادی که به رستوران شازده ماهان می توان گرفت، فضای پارک محدود رستوران است.

آدرس رستوران شازده ماهان آمل

همانطور که پیش تر گفتیم، رستوران شازده ماهان در فاصله 60 کیلومتری آمل قرار دارد. برای دسترسی به رستوران، در جنوب آمل وارد جاده هراز شوید و بعد از اینکه مسیری 61 کیلومتری را طی کردید، به جاده باریک و دو طرفه ای خواهید رسید که رستوران را در سمت راست آن مشاهده خواهید کرد. لازم به ذکر است رستوران شازده ماهان هم تابلوی مشخصی دارد و هم بخاطر بزرگی رستوران و جذابیت آن، از فاصله دور هم معلوم می باشد. اما از نزدیک ترین جاهای دیدنی و روستاها به رستوران شازده ماهان آمل که بازدید از آن ها هم برای طبیعت گردان و گردشگران خالی از لطف نیست، روستای بایجان، روستای بو القم، روستای لوط و ابشار آلامل هستند که در شعاع 2 کیلومتری از رستوران قرار دارند.

شماره تماس رستوران شازده ماهان آمل: 43322616-011

ساعت کاری رستوران شازده ماهان آمل: همه روزه از ساعت 7 صبح الی 12 شب

رستوران شازده ماهان آمل

کافه رستوران ایتالیایی جونو

رستوران ایتالیایی کوک که پیش تر اشاره کردیم یکی از بهترین رستوران های ایتالیایی آمل به شمار میرود، تنها نیست و برای رقابت با او، رستورانی با نام جونو در این شهر تاسیس شده که با شعار ” سلامتی هم میتونه خوشمزه باشه” توانسته غذاهای بی نظیری را سرو کره و در میان بهترین رستوران های آمل قرار گیرد. رستوران ایتالیایی جونو هم همچنین گفته می شود اولین رستورانی در آمل است که مردم می توانند سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنند. با این حال، رستوران جونو از جمله شلوغ ترین رستوران های شهر است که مشتریان برای روزهای آخر هفته که شلوغ می شود، میبایست زمانی را منتظر بمانند تا میزی در رستوران خالی شده و حتی خودروی خود را در فاصله دورتری از رستوران پارک کنند.

کافه رستوران ایتالیایی جونو همانند سایر رستوران های ایتالیایی، محیطی لوکس و دوست داشتنی دارد و فضای رستوران هم از ظرفیت مطلوبی برخوردار می باشد. منوی رستوران تنوعی از غذاهای لذیذ ایتالیایی را در خود جای داده است که بیشترین تنوع آن ها به پاستاها و پیتزاها برمیگردد. همچنین انواع استیک های لذیذ، نوشیدنی های و پیش غذاهای مختلف هم در رستوران قابل سفارش می باشد. از نظر مشتریان اما، کافه رستوران ایتالیایی جونو غذاهای بسیار باکیفیت را برای مشتریان سرو می کند. این غذاها از حجم مناسبی برخوردار بوده از حجم غذای سایر رستوران های ایتالیایی هم بیشتر است. همچنین در کنار مزه بی نظیری که دارند، گفته می شود خدمات سرویس دهی رستوران حتی در شلوغ ترین روزها هم مطلوب است.

آدرس کافه رستوران ایتالیایی جونو

کافه رستوران ایتالیایی جونو در جنوب آمل قرار دارد. گردشگرانی که این کافه رستوران را در میان بهترین رستوران های آمل برای صرف وعده های غذایی لذیذ انتخاب کرده اند، کافیست در خیابان اصلی آمل به میدان قائم برسند و وارد خیابان مدرس به سمت جنوب شوند تا پس از طی کردن مسیری 500 متری، رستوران را در آنطرف خیابان مشاهده کنند. اگر هم برای جای پارک میخواهید در مقابل رستوران پارک کنید، خیابان مدرس را ادامه دهید تا در فاصله 700 متری از میدان قائم، به دوربرگردان برسید. رستوران ایتالیایی جونو مابین خیابان های آفتاب 33 و آفتاب 37 قرار دارد.

شماره تماس کافه رستوران ایتالیایی جونو: 44243093-011

ساعت کاری کافه رستوران ایتالیایی جونو: همه روزه از ساعت 12:30 ظهر الی 11:30 شب

رستوران ایتالیایی جونو

فست فود شاورما کلاب آمل

در میان فست فودهای مختلف شهر آمل که تعدادشان هم بسیار زیاد است، فست فودهای کمی پیدا می میشود که تمام عیار بوده و ملاک های برتری از جمله محیط دوست داشتنی، قیمت خوب، حجم و کیفیت مناسب را داشته باشند. فست فود شاورما معروف به شاورما کلاب، از نظر ما نه بلکه از نظر مشتریان، رستوران گردها و علاقمندان به غذاهای فست فودی یکی از بهترین فست فودهایی است که نه تنها در شهر آمل بلکه در شرق استان مازندران پیدا می شود.

فست فود شاورما به صورت بیرون بر و حضوری غذاهای لذیذش را سرو می کند. رستوران محیطی کوچک اما دوست داشتنی داشته و دکوراسیون مطلوبی هم دارد اما چیزی که باعث محبوبیت بالای رستوران در میان مردم شده، محیط رستوران نیست بلکه غذاهایی است که نظیرش را در آمل نمی توانید پیدا کنید. فست فود شاورما انواع غذاهای فست فودی را برای مشتریانش سرو می کند. غذاها شامل همبرگرها، ساندویچ ها و تنوعی از پیتزا هستند اما از نظر مشتریان، پیتزاهای رستوران معروف بوده و در سطح شهر، یکی از بهترین هایی هستند که پیدا می شود. فست فود شاورما بطور کلی تمامی غذاهایش از کیفیت بالا و حجم مناسبی برخوردار هستند اما در صورتیکه میان بهترین رستوران های آمل، فست فود شاورما را به عنوان بهترین فست فودی انتخاب کرده اید، پیتزاهای رستوران را به هیچ عنوان از دست ندهید.

آدرس فست فود شاورما کلاب آمل

فست فود شاورما کلاب آمل در اواسط خیابان امام خمینی قرار دارد. خیابان امام خمینی یکی از خیابان های اصلی و مهم آمل است ما بین میدان های 17 شهریور و قائم قرار دارد. ابتدا وارد خیابان امام خمینی می شوید و به اواسط خیابان مراجعه میکنید. سپس رستوران را در سمت غرب خیابان نبش خیابان آفتاب 26 و کمی جلوتر از بلوار طبری قرار دارد.

شماره تماس فست فود شاورما کلاب آمل: 44291885-011 و 44291886-011

ساعت کاری فست فود شاورما کلاب آمل: همه روزه از ساعت 10 صبح الی 12 شب

فست فود شاورما کلاب آمل

رستوران لاله زار آمل

به دنبال رستورانی جذاب و شیک هستید که محیطی نسبتاً سنتی داشته و از طرفی، میخواهید در کنار میل کردن غذاهای لذیذ و باکیفیت از موسیقی زنده هم نهایت لذت را ببرید؟ رستوران لاله زار را از دست ندهید. رستوران لاله زار یکی از معدود بهترین رستوران های آمل است که از خدمات موسیقی زنده برخوردار می باشد. رستوران لاله زار محیطی سنتی و زیبا دارد اما از نظر برخی از مشتریان، محیط رستوران بخاطر تزئینات و دکوراسیونی که دارد کمی شلوغ است. از بیرون که به رستوران نگاه می کنیم با رستورانی کلاسیک و به سبک رستوران های ایتالیا و لندن روبرو می شویم. نمایی بسیار جذاب و دوست داشتنی اما وقتی وارد رستوران می شوید، ابتدا از مسیری سرسبز و زیبا عبور کرده و سپس وارد محیطی سنتی خواهید شد.

رستوران لاله زار آمل غذاهای ایرانی و محلی را برای مشتریانش سرو می کند. تمامی غذاها از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و از طرفی، قیمت های معقولی هم دارند. مشتریانی که قبلاً به رستوران لاله زار مراجعه کرده اند همواره از کیفیت غذا، موسیقی زنده و خدمات سرویس دهی راضی بودند و همچنین طبقه گفته مشتریان، حتی در روزهای شلوغ سال هم از کیفیت خدمات سرویس دهی رستوران کم نمی شود.

آدرس رستوران لاله زار آمل

رستوران لاله زار آمل بطور کلی دو شعبه در این شهرستان دارد. آدرس شعبه مرکز رستوران لاله زار آمل در جاده هراز قرار دارد و برای دسترسی به این شعبه می بایست در جاده هراز به منطقه توریستی رزکه مراجعه کنید. برای دسترسی به منطقه توریستی رزکه، می بایست در جنوب شهر آمل به سه راه جاده هراز رسیده و وارد جاده هراز شوید. سپس بعد از طی کردن مسیری 12 کیلومتری، بعه منطقه توریستی رزکه خواهید رسید.

شعبه دوم رستوران لاله زار آمل در مرکز شهر قرار دارد. شعبه دوم در خیابان امام خمینی واقع شده و برای دسترسی به این شعبه هم می بایست وارد خیابان امام خمینی شمال به جنوب شده و رستوران را مابین خیابان های آفتاب 20 و آفتاب 22 مشاهده کنید.

شماره تماس رستوران لاله زار آمل: 44295011-011

ساعت کاری رستوران لاله زار آمل: همه روزه از ساعت 11 صبح الی 12 شب

رستوران لاله زار آمل

رستوران دومو آمل

رستوران دومو از معدود رستوران هایی است که پاسخگوی هر ذائقه ای می باشد. تعداد کمی رستوران از آمل هستند که هم جزء بهترین رستوران های آمل باشد و هم منوی غذایی متنوعی داشته باشد چراکه اکثراً یا فست فودی هستند، یا غذاهای ایتالیایی سرو می کنند یا غذاهای ایرانی و محلی اما رستوران دومو در کنار انواع غذاهای ایرانی، انواع غذاهای فرنگی هم برای مشتریانش سرو می کند اما تنوع بالای غذایی باعث قرارگیری رستوران در میان برترین ها نبوده و کیفیت بالای غذاهایش است که رستوران را محبوب کرده.

رستوران دومو آمل در شرق آمل قرار دارد و اکثر افرادی که به پارک بانوان مراجعه می کنند، بعد از ورزشی در این پارک، به سراغ رستوران می روند. رستوران محیطی جذاب و صمیمی دارد و دکوراسیونش در میان رستوران های آمل حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد. غذاهای محلی، انواع غذاهای ایرانی، غذاهای فرنگی همچون استیک، پاستا، پیتزا، برگرها و ساندویچ های لذیذ تنها بخشی از آیتم های منوی رستوران است. رستوران دارای منوی اختصاصی دسر و پیش غذا هم بوده و برای وعده صبحانه هم منویی مجزا دارد. تا به حال مشاهده نشده حتی یکی از مشتریان رستوران، از خدمات سرویس دهی، کیفیت غذاها و قیمت ها ناراضی باشند چراکه رضایت مشتری، همیشه اولویت اول کافه رستوران دومو بوده است.

آدرس رستوران دومو آمل

رستوران دومو از بهترین رستوران های شرق آمل است. گردشگران برای دسترسی به این رستوران ابتدا از طریق بلوار معلم باید وارد بلوار بسیج شوند. در این بلوار، هنگامی که به پارک بانوان رسیدید، وارد خیابان لاله 15 شده و در شمال رستوران دومو، رستوران را مشاهده خواهید کرد. لازم به ذکر است گردشگران در روزهای خلوت، مشکلی از بابت جای پارک نخواهند داشت اما در روزهای آخر هفته و تعطیلات، رستوران دومو به یکی از شلوغ ترین رستوران های آمل تبدیل شده و اکثر مشتریان برای جای پارک می بایست وسیله نقلیه خود را کمی دورتر از رستوران پارک کنند.

شماره تماس رستوران دومو آمل: 43234444-011

ساعت کاری رستوران دومو آمل: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 12 شب

رستوران دومو آمل

مجموعه غذایی بی بی آمل

مجموعه غذایی بی بی در سال 1395 افتتاح شده و بخاطر معروفیت رستوران، نه تنها برای مراسم افتتاحیه جمعیت قابل توجهی حضور داشتند بلکه این رستوران بخاطر غذاهای باکیفیت و خوش قیمتی که سرو می کند از همان ابتدا تا به امروز یکی از بهترین رستوران های آمل بوده است. رستوران بی بی آمل را با نام آشکده بی بی هم میشناسند. آش و حلیم در صبح های سرد و دلنشین آمل بسیار لذت بخش است و برای همین، آشکده بی بی از ساعت 7 صبح باز می باشد. رستوران دو بخش دارد که یکی در یکی، انواع آش ها سرو می شود و در بخش دیگری، غذاهای مختلف. غذاهای رستوران شامل تنوعی از غذاهای ایرانی، کباب ها و انواع غذاهای محلی است که بسیار خوشمزه و باکیفیت بوده و همچنین غذاهای محلی هم در میان رستوران های آمل، حرف اول را میزند.

رستوران بی بی آمل از شلوغ ترین رستوران های شهر است و از طرفی، محیط رستوران هم چندان بزرگ نیست و برای همین، اگر در روزهای آخر هفته و تعطیلات میخواهید در به رستوران بی بی مراجعه کنید، می بایست زمانی را منتظر خالی ماندن میز شوید اما رستوران، به صورت بیرون بر هم ارسال می کند.

آدرس مجموعه غذایی بی بی آمل

مجموعه غذایی بی بی در مرکز شهر آمل واقع در خیابان امام خمینی قرار دارد. برای دسرتسی به رستوران باید وارد خیابان امام خمینی جنوب به شمال شوید و بعد از اینکه مسجد و حسینیه ثارالله را رد کردید، رستوران را مشاهده خواهید کرد. ما پیشنهاد می کنیم بخاطر شلوغی رستوران و کمبود جای پارک، یا وسیله نقلیه خود را دورتر پارک کنید یا از سرویس های حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

شماره تماس مجموعه غذایی بی بی آمل: 4407-011

ساعت کاری مجموعه غذایی بی بی آمل: همه روزه از ساعت 7 صبح الی 12 شب

مجموعه غذای بی بی آمل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.